×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading
  Advokát na daňové právo

  Daňové právo

  Daňové právo zahrnuje prakticky každou oblast našeho každodenního života. Kromě daní se týká také poplatků, cel a dalších plateb. Daňové právo zároveň představuje neoddělitelnou část podnikatelského života, která v ideálním případě začíná a končí povinností podat daňové přiznání a odvést příslušnou platbu finančnímu úřadu. V tom neideálním případě pak může vést před finanční či celní úřad, nebo dokonce až před soud.

  Problematika a složitost daňového práva

  Otázek ohledně daňového práva je mnoho, jelikož v této oblasti je stanoveno mnoho povinností rozesetých navíc v různých právních předpisech. Opomenutí zaslání jednoho dokumentu Vás může stát spoustu peněz. Proto Vám doporučujeme nechat si poradit od zkušených osob, které mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti.

  Důvěřujte odborníkům

  Z vlastní zkušenosti víme, jak je daňová oblast problematická a jak nezkušenému oku může pořádně zamotat hlavu. Víme ale také, jak je nutno postupovat, aby se to nestalo. Díky tomu Vám tak jsme schopni poskytnout komplexní a profesionální právní poradenství, kdy Vám navrhneme nejlepší možný postup při řešení Vašeho problému, zastoupíme Vás při jednání s úřady, sepíšeme Vám potřebné dokumenty, budeme jednat o snížení vyměřeného penále, pomůžeme Vám při registraci k DPH…

  Řešíte-li jakýkoli problém týkající se daní, kontaktujte nás! My se na něj spolu s Vámi rádi podíváme. 

  Pojďme se pobavit o řešení Vašeho problému ještě teď! Svěřte se do rukou odborníků a svou hlavu ponechte čistou.

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Michaela Bílá, právní praktikant

  #dane #platby #advokat #platce #DPH #clo #pomoc #finance #priznani #obchod #daňovýporadce #danovepravo #danovyadvokat