×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Poškodil Vám nájemce pronajatý byt?

  Jak postupovat v situaci, kdy Vám nájemce poškodil pronajatý byt?

  Poškodil Vám nájemce pronajatý byt?

  Pokud pronajímáte byt, pravděpodobně víte, že ne všichni nájemníci budou jednat s Vaší nemovitostí s respektem, který si zaslouží. Pokud se Vám stane, že nájemce poškodí Váš pronajatý byt, může to být frustrující a nákladné. Odborníci z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz Vám však pomohou tuto situaci vyřešit.

  Ne vždy jsou nájemníci ochotni za opravu zaplatit, proto byste měli celou situaci konzultovat s našimi specialisty ve svém oboru, kteří Vám podrobněji poradí s dalším postupem. Důležité je také mít propracovanou nájemní smlouvu, která vymezuje podmínky týkající se poškození pronajatého bytu a povinností nájemce při převzetí bytu.

  V každém případě je důležité jednat rychle a soudržně, aby se minimalizovala škoda a zajistilo se, že Vaše investice do pronajatého bytu je chráněna. Neváhejte tak, a obraťte se na odborníky z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz, rádi Vám poradíme!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #byt #najem #najemce #poskozeni #nemovitost #pravo #odbornik #skoda #investice #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik