×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Maximalizujte úspěch svých projektů s našimi profesionálními právními službami pro developery!

  Právní služby pro developerské společnosti

  Maximalizujte úspěch svých projektů s našimi profesionálními právními službami pro developery!

  Jako odborníci ve svém oboru rozumíme výzvám, které s sebou přináší developerský průmysl. Naše advokátní kancelář ModerniPravnik.cz poskytuje profesionální právní služby pro developery, a to zejména právní poradenství a podporu pro developerské společnosti v oblasti sestavování smluv s dodavateli a subdodavateli, zajištění pozemkových práv, řešení smluvních podmínek a další.

  Naši právní experti Vám pomohou přizpůsobit Vaše projekty aktuálním právním požadavkům a udržet si tak konkurenční výhodu na trhu. Získejte právní ochranu v průběhu celého procesu od plánování až po dokončení projektu. Minimalizujte svá rizika a ztráty a získejte přístup k nejnovějším informacím o změnách v zákonech a předpisech, dotýkající se developerského průmyslu. Začněte spolupracovat s týmem, který se dokáže postavit výzvám, jež developerský průmysl přináší. Pouze spoluprací s našimi odborníky budete mít tu největší jistotu a bezpečnost při realizaci Vašich projektů!

  Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #developer #pravnisluzby #spolecnost #smlouva #dodavatel #pravo #prumysl #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik