×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie

  Podnikání v oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů energie

  Podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie

  Obnovitelné zdroje energie (OZE) jsou zdroje energie, které se ve svém časovém měřítku přirozeně obnovují. Mezi obnovitelné zdroje tak můžeme zařadit například vítr, déšť, sluneční záření, biomasu či bioplyn. Získávání energie z obnovitelných zdrojů se v posledních letech činí velké oblíbenosti zejména z důvodů šetrnosti k životnímu prostředí, ale také z důvodů možného budoucího využití.

  Na tyto skutečnosti pak reaguje i právní regulace nejen na evropské úrovni, ale také na úrovni vnitrostátní, přičemž je v odborné veřejnosti vnímán také lehký posun v legislativě za účelem zjednodušení výstavby a provozování elektráren využívající obnovitelné zdroje. 

  Uvažujete-li nad podnikáním v oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů energie, neváhejte a obraťte se naše odborníky z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz!  Podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie představuje v dnešní moderní době podnikatelský záměr s rostoucím potenciálem. Proto neváhejte a kontaktujte nás již dnes, rádi Vás celým procesem provedeme!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #podnikani #energie #obnovitelne #zdroje #elektrarna #pravo #legislativa #energetika #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik