Koupě podnikatelských prostor

Pomůžeme Vám koupit prostory k podnikání.

Koupě podnikatelských prostor

Přemýšlíte o koupi prostor určených k podnikání? Toto je velký krok a je třeba ho dobře předem promyslet a propočítat. Jaké budou náklady na koupi, opravy, energie, vybavení atd… Dále je třeba správně vybrat lokalitu.

Když už konečně naleznete prostor, který se Vám líbí, nastává druhá část procesu, a tou je samotný proces koupě.

I na ni se váže spousta otázek a potenciálních pastí. Od nástrah realitních kanceláří, přes smluvní dokumentaci, až po předání prostor atd. Proto je na takto velké kroky lepší mít kolem sebe experty, kteří Vám kdykoliv pomůžou a poradí.

My jsme tady pro Vás. Pomůžeme Vám zajistit koupi podnikatelských prostor tak, abyste s tím měli co nejméně stresu a nemuseli se bát, že něco opominete. Umíme vyjednávat s protistranou, jsme experti na smlouvy a proces koupě podnikatelských i nepodnikatelských prostor známe jako své boty. Běžně k tomu navíc poskytujeme i službu advokátní úschovy. S námi tak nemůžete šlápnout vedle.

Kontaktujte nás ještě dnes

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás. Komunikujeme primárně online, takže ušetříte spoustu času i peněz dojížděním na osobní schůzky. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a domluvíme se tak, aby Vám naše služby seděly přímo na míru. Při své práci využíváme moderní technologie a postupy a neustále sledujeme novinky, které Vám mohou při poskytování našich právních služeb zjednodušit život.

Těšíme se na spolupráci!

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Michaela Bílá, právní praktikant

#pomoc #pravo #individualita #spolecnost #poradenstvi #onlinepravnik #onlinepomoc #pravnipomoc #podnikatel #spolecnost #firma #koupě #sluzba #podnikani #nemovitosti #pravniporadenstvi #poradenstvionline #smlouva

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE