×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Kriminální seriály jako snaha popularizovat trestní řízení

  Kriminální seriály jako snaha popularizovat trestní řízení

  Kriminální seriály jako snaha popularizovat trestní řízení

  Kriminální seriály již dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější formáty, které můžeme vidět na televizních obrazovkách. Takovým kriminálním seriálem můžeme ku příkladu uvést i jeden z nejznámějších českých televizních seriálů Případy 1. oddělení, který je založen na skutečných událostech. 

  Seriálové či filmové zpracování vyšetřovacích postupů skutečných případů dotýkajících se trestných činů vraždy, sexuálních deliktů, trestného činu loupeže a dalších pak zajisté vede k určité popularizaci trestního řízení. To však nepředstavuje žádný negativní důsledek. Vysílané příběhy se velice často dotýkají těch nejzávažnějších trestných činů, a je tak zapotřebí dostat do podvědomí diváků trestní odpovědnost s nimi spojenou. 


  Mějte tak na paměti, že každý spáchaný trestný čin má své trestněprávní následky. Pokud se však dostanete do situace, ve které je proti Vám vedeno trestní stíhání, neváhejte a obraťte se na naše odborníky z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz! Trestní právo je naší dlouholetou specializací, s námi tak máte jistotu, že spolehlivě obráníme Vaše práva. 

  Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #serial #kriminalniserial #trestnirizeni #trestnipravo #pripady #pravo #vysetrovani #udalosti #vrazda #loupez #delikty #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik