loading

Jak na označování výrobků v zahraničí?

Jak na označování výrobků v zahraničí?

Jak na označování výrobků v zahraničí?

Označování výrobků podléhá kromě požadavků na technické specifikace i regulaci celé řady právních norem. Regulace se však v jednotlivých zemích světa výrazně liší, a to zejména u léčiv, kosmetiky a potravin. Zajištění, aby označení výrobku splňovalo požadavky právních norem, je pak povinností výrobce. Víte, jaké požadavky na označování výrobků se Vás týkají? 

Mějte jistotu, že při označování svých výrobků postupujete tak, jak máte, obraťte se na odborníky z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz! 

Vyžádáme za Vás informace ze zahraničí, týkající se podmínek k označování Vašich výrobků, a to na míru k Vaší situaci. Pomůžeme Vám obrátit se na tzv. kontaktní bod, který působí v každé zemi Evropské Unie, tak, aby Vám byly poskytnuty přesné informace, které k Vašim výrobkům potřebujete. Celým procesem Vás spolehlivě provedeme a ujistíme se, že veškeré Vaše povinnosti budou řádně splněny. 

Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme. 

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

#vyrobky #zahranici #oznacovani #pravo #podminky #pozadavky #informace #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik 

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE