O nás – Proč právě my

O nás

Jsme tým složený z advokátů, účetních, daňových poradců i auditorů.

S námi získáte komplexní služby, které jsou vhodné pro každou firmu či drobného živnostníka. Již nemusíte hledat účetní či právníka v různých společnostech. U nás naleznete vše pod jednou střechou.

Seznamte se s naším kolektivem

Náš tým:

Google recenze

Recenze našich klientů:

Na základě 12 hodnocení.
Klára Večeřová
Klára Večeřová
2022-05-09
Ověřená
Rychlá a profesionální pomoc, konzultace po telefonu a následné řešení. Už jsem se smiřovala, že kauci z bytu nikdy neuvidím:) Jelikož mi služby online opravdu vyhovovaly, obrátila jsem se kancelář znovu v záležitosti rozvodových papírů a opět potvrdili skvělý servis.
Alexander Temnyakov
Alexander Temnyakov
2022-04-05
Ověřená
Líbila se mi rychlost odpovědí, což je určitě často velmi důležité. Také moc oceňuji návrhy řešení Mgr. Ukleina. V dalších případech se rád na něho obrátím znovu.
skubaneq
skubaneq
2021-12-06
Ověřená
Velmi příjemný, taktní a profesionální přístup. Potřebovala jsem pomoc rychle, do druhého dne. Pan Uklein reagoval okamžitě, velmi rychle a skvěle poradil. V případě potřeby nebudu volit nikoho jiného.
Petr Slanina
Petr Slanina
2021-08-22
Ověřená
Lidský a profesionální přístup k řešení mého obchodního případu v rozjezdu podnikàní a nastavení vztahů v sro. Vřele doporučuju 🙂
Mik E. (Living History)
Mik E. (Living History)
2021-07-16
Ověřená
Zuzana Daňhelová
Zuzana Daňhelová
2021-07-06
Ověřená
I přes mou velmi složitou situaci mi pan Uklein dokázal poradit na vysoké úrovni a velice mi usnadnil komunikaci s úřady. Milý, ochotný, aktivní a profesionální přístup i v pozdějších hodinách dne. Tohoto advokáta vřele doporučuji!
Tomáš Procházka
Tomáš Procházka
2021-06-21
Ověřená
Super spolupráce, mohu jen doporučit. Nemusel jsem nikam chodit, vše proběhlo online a ušetřil jsem spoustu času 🙂
Cloud Elektrobock
Cloud Elektrobock
2021-06-21
Ověřená
Obrovská spokojenost! Jasně, stručně a výstižně mi byla vysvětlena problematika a podán návrh na postup. Velmi ochotný, sečtělý a milý. Děkuju moc za příjemnou spolupráci, při které jsem věděla, v jakém je co stadiu. Prokazatelnost a čistota projevu je základní podmínkou správného advokáta a tou p. Uklein rozhodně disponuje.
Filip Krkoska
Filip Krkoska
2021-06-15
Ověřená
Šikovný právník, pomohl mi se složitým prodejem pozemku, mohu jen doporučit.
Veronika Kulichová
Veronika Kulichová
2021-06-14
Ověřená
Výborný advokát, velice mi pomohl s převodními smlouvami při koupi nemovitosti. Právní služby na vysoké úrovni, vše rychle a bez zbytečného protahování rovnou k věci. Velké plus, že vše šlo řešit online.
Mgr. Petr Uklain - vedoucí advokát - Modernipravnik.cz

Za dobu mého působení v advokacii jsem vypozoroval, že mnoho klientů strávilo zbytečný čas cestováním do a z advokátní kanceláře, ač se schůzky a řešení problémů dá vyřešit rychleji a levněji, například online video hovorem nebo po telefonu či e-mailu. 

Mgr. Petr Uklein

Advokát a CEO společnosti

 Zcela nelogické a zastaralé nám totiž přijde, že lidé tráví 3 hodiny na cestě za advokátem a zpět, vloží do toho svůj čas, peníze a nervy při hledání parkovacího místa, a to vše jen proto, aby se na hodinu potkali s advokátem Ještě obtížnější pozici měli ti, kteří chtěli pražského právníka a za kterým dojížděli dlouhé hodiny z jiné části republiky, kdy na jedno hodinovou schůzku museli vyčerpat den dovolené. Věříme, že den dovolené se dá strávit mnohem lépe! Čas a peníze takto neefektivně vynaložené lze snadno ušetřit, když budeme Vaši záležitost řešit online.

Proto jsme se rozhodli zkombinovat 

  • kvalitu,
  • komunikaci přes mobil nebo přes internet,
  • rychlost řešení a
  • lepší ceny než konkurence,

abychom Vám byli schopni nabídnout prvotřídní právní služby na míru Vám!

S námi máte jistotu, že veškerá komunikace je zabezpečená a vše, co si povíme, zůstane výhradně mezi námi. Dokumenty a potřebné informace jsou nám předány rychleji než při osobní schůzce, můžeme tudíž začít pracovat o poznání dříve. Samozřejmě se můžeme vidět i osobně, na což se spolu prosím předem domluvíme.

Při hledání řešení Vašeho problému Vám doporučuji podívat se do záložky poradna nebo se nám rovnou ozvat, rádi Vám pomůžeme!

Sledujte nás na sociálních sítích! 

Rychlý kontakt

Nezávazně se zeptejte nebo si domluvme konzultaci

    NAŠE ON-LINE SLUŽBY

    S čím potřebujete pomoct ?