Jak správně přihlásit pohledávku do insolvenčního řízení?

Přihlášení pohledávky do insolvenčního řízení

Jak správně přihlásit pohledávku do insolvenčního řízení?

Ocitli jste se v situaci, kdy Vám někdo dluží peníze, avšak Vy se domníváte, že by mohl být v insolvenci? Nezoufejte, svou pohledávku vůči němu můžete stále uplatnit – v insolvenčním řízení.

Vaše pohledávka nemusí být splatná, můžete přihlásit například i pohledávky nesplatné. Může jít o pohledávku, kterou jste v minulosti řešili soudní cestou, či dokonce exekučně. Pokud se rozhodnete pohledávku do insolvenčního řízení přihlásit, doporučujeme si příslušné dokumenty předem nachystat, může jít např. o smlouvu, rozsudek, a obrátit se na naše odborníky z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz.

Naši odborníci mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti a znají veškerá úskalí spojená s problematikou insolvenčního práva, spolehlivě tak ochrání Vaše práva, a rádi Vám pomohou s řešením Vašich dluhů.

Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme.

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Filip Ondřej, právní praktikant

#pravo #insolvence #pohledavka #prihlaseni pohledavky #veritel #upadek #dluznik #prihlaska #pravnikonline #pravnik #dluh #insolvencni pravo

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE