×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Kdo zodpoví všechny otázky po skončení kurzu v členské sekci?

  Kdo mi zodpoví otázky po skončení kurzu?

  Kdo zodpoví všechny otázky po skončení kurzu v členské sekci?

  Členskou sekci jsme pro Vás vytvořili na základě nejčastějších otázek našich klientů, které jsme pečlivě analyzovali v průběhu více než deseti let naší praxe jako odborníci specializující se na danou problematiku. Vzhledem k našim dlouholetým a rozsáhlým zkušenostem tak již víme, na které otázky se nás lidé chtějí zeptat, a proto jsme odpovědi na často kladené otázky do členské sekce již zakomponovali.

  Pokud tak máte nějaké dotazy, je velice pravděpodobné, že na ně bylo v průběhu kurzu již odpovězeno. Doporučujeme Vám proto zhlédnout všechna videa, přečíst si dokumenty, průvodní texty, návody a prohlédnout vzory, které jsme pro Vás připravili. Pokud budete mít i po jejich prostudování otázky, které budete chtít zodpovědět a nenašli jste na ni v námi připravených materiálech odpověď, můžete využít konzultace s našimi právníky.

  Jako členové naší členské sekce máte k dispozici konzultaci s právníkem, a to zdarma. Délka této konzultace se pak liší dle Vámi zakoupeného členství.

  • V rámci členství Standard Vám rádi poskytneme konzultaci v délce 15 min zcela zdarma.
  • V rámci námi doporučovaného členství Premium Vám poskytneme konzultaci v délce 60 min zcela zdarma.

  Konzultaci zdarma s našimi odborníky můžete využívat měsíčně. V případě zakoupení členství Premium na 2 měsíce máte každý z těchto měsíců nárok na 60 min konzultaci zdarma.

  Pokud by Vám z nějakého důvodu délka konzultace nestačila, můžete si na našich webových stránkách modernipravnik.cz objednat konzultaci delší, stejně tak jako další právní služby, které našim členům nabízíme za zvýhodněnou cenu.

  Pokud máte jakékoli dotazy ke členské sekci nebo potřebujete s něčím pomoci, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme!