×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  SPRÁVNÍ A DAŇOVÉ PRÁVO

  SPRÁVNÍ A DAŇOVÉ PRÁVO

  Pomůžeme Vám s řešením správních řízení, přestupků i daní

  Prakticky veškeré vztahy se státními orgány jsou vztahy správního práva. Pokud tedy jste, či teprve budete, účastníky správního řízení doporučujeme Vám naše právní poradenství nebo zastoupení v této oblasti.

  Ať už se účastníte přestupkového řízení, a to jako obviněný či jako poškozený, nebo se státními orgány řešíte cokoliv jiného, s naším právním poradenstvím budete mít jistotu, že získáte to, co máte a nedojte tak ke zkrácení na Vašich právech.

  Byla Vám postupem správního orgánu, soudu či samosprávy způsobena škoda? Řešíte přestupky či kontroly ze strany státních orgánů? Potřebujete poradit se sepisem dokumentů či potřebujete ve správním řízení zastoupit? Obraťte se na nás. S tímto i s mnoha ostatním Vám poradí naši odborníci specializující se na správní právo.

  Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru a na správní právo se cíleně zaměřují. Jako naši klienti tak máte příležitost získat komplexní služby spojené s radami, jak ve Vaší situaci dál postupovat. V případě zastoupení pak vše rádi zařídíme za Vás. Prvně však doporučujeme sjednat si konzultaci s našimi odborníky tak, abychom mohli nastudovat Vaše podklady a nabídnout vám kvalitní a komplexní právní rady. Naše služby pak poskytujeme takovým způsobem, aby pro Vás měly co největší užitek.

  Řešíte daně, registrace, penále či jiné daňové záležitosti? Využijte služeb našeho advokáta na daňovou problematiku a spolupráci s našimi účetními či daňovými poradci. Z vlastních zkušeností víme, jak je daňová oblast problematická, proto věříme, že Vám naše služby dokážou opravdu pomoci.

  Obraťte se na nás, nejste v tom sami.