×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Zprostředkování mezinárodního obchodu

  Zprostředkování mezinárodního obchodu jako realizace obchodních metod

  Zprostředkování mezinárodního obchodu

  V oblasti mezinárodního obchodu není zprostředkovatelská činnost již žádnou novinkou. Takové zprostředkovatelské služby zahrnují například vyhledání výrobců a dodavatelů či naopak také vyhledání odběratele, dohled nad realizací objednávky, vyjednání ceny zboží nebo také množství minimálního odběru zboží. 

  Prostřednické vztahy jsou běžným způsobem, kterým se podnikatelé v dnešní době dostávají na zahraniční trh. Nižší náklady a případná eliminace rizik jsou nejvýhodnější zejména pro malé a střední podniky, avšak využití zprostředkovatele pro mezinárodní obchod není cizí ani velkým obchodním společnostem.   

  Ať už se rozhodnete pro zprostředkování mezinárodního obchodu na základě smlouvy o zprostředkování, smlouvy komisionářské či na základě smlouvy příkazní, obraťte se prvně na naše specialisty na obchodní právo z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz! Každý ze způsobů zprostředkování nese své výhody, ale i rizika. S námi však máte jistotu, že spolehlivě dosáhnete svých podnikatelských cílů. 

  Kontaktujte již dnes, rádi Vám pomůžeme!  

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #obchod #zprostredkovani #trh #pravo #smlouva #podnikatel #spolecnost #mezinarodniobchod #advokat #modernipravnik #pravnik