×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Profesionální právní služby pro realitní makléře a realitní zprostředkovatele

  Právní služby pro realitní makléře a realitní zprostředkovatele

  Profesionální právní služby pro realitní makléře a realitní zprostředkovatele

  Realitní makléři a realitní zprostředkovatelé se v dnešní době setkávají s četnými právními otázkami, které vyžadují odbornou znalost a zkušenosti. V souvislosti s činností realitního makléře a realitního zprostředkovatele často čelíme různým právním problémům, které se vyskytují při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Takovými problémy bývají například problémy s vlastnictvím nebo dokonce spory se samotnými klienty realitních makléřů či zprostředkovatelů, výjimkou však nejsou ani problémy vyvstávající při sestavování smluvní dokumentace.

  Jste realitním makléřem či realitním zprostředkovatelem? Obraťte se na náš tým profesionálů z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz! Poskytneme Vám komplexní právní služby, které povedou k minimalizování rizik a ochraně před právními problémy, a to současně také s ohledem na aktuální informace o změnách v zákonech a předpisech, které se týkají realitního trhu. Díky právní podpoře našeho týmu odborníků tak jako realitní makléři či realitní zprostředkovatelé dosáhnete poskytování kvalitních služeb a získáte si tak důvěru svých klientů.

  Kontaktujte nás již dnes, rádi se s Vámi domluvíme na další spolupráci!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #reality #pravnisluzby #makler #zprostredkovatel #vlastnictvi #pravo #spory #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik