×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Smlouva o prodeji a koupě auta

  Smlouva o koupě auta

  Smlouva o prodeji a koupě auta

  Koupě auta i prodej auta jsou finančně celkem nákladné záležitosti, není zde proto prostor pro chyby. Smlouva o prodeji auta vám jako prodávajícímu zajistí, že vás kupující nebude moct okrást. A jste-li naopak kupující, pak vám smlouva o koupi auta zabezpečí, že vás prodávající nebude moct podvést se skrytými vadami.

  Mohlo by to totiž dopadnout tak, že koupíte BMW, myslíte si, že se o něj nebudete muset starat, a ono ne – do auta s hodnotou 800.000 Kč budete muset investovat dalších 500.000 Kč. Nebo, pokud jste naopak prodávající, to může skončit tak, že za vámi po pár měsících přijde kupující a bude chtít peníze zpět za závadu, která na tom autě „zaručeně“ musela být už při prodeji.

  A to jen proto, že jste chtěli koupit auto bez smlouvy nebo se smlouvou z internetu. Vyplatí se to? Určitě ne. Vyplatí se vám kvalitní smlouva od advokáta? Určitě ano!

  Prodáváte či kupujete auto? Připravíme vám kvalitní smlouvu, ve které nic nenecháme náhodě. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Pavla Bachurová, právní praktikant

  #smlouva #prodejauta #koupeauta #smlouvaoprodejiauta #smlouvaokoupiauta #bezsmlouvy #kupujici #prodavajici #smlouvaodadvokata #kvalitnismlouvaodadvokata