loading

Nájemní smlouva podnikatelské prostory

Nájem nebytových prostor

Nájemní smlouva podnikatelské prostory

Podnikání s firmou většinou vyžaduje mít nějaké podnikatelské prostory. Ne každý si přitom může dovolit umístit je zrovna u sebe doma, proto obvykle svoji firmu umístí do pronajatých prostor.

Je však třeba pamatovat si, že nájemní smlouva pro nájem podnikatelských prostor má svá specifika oproti klasickému nájmu bytu. Předně je zákon k nájemci, který je podnikatelem, daleko přísnější než kdyby šlo o klasický nájem bytu pro bydlení. A od toho se odvíjí specifika další. Současně je ale většina ustanovení nájemní smlouvy v plné režii smluvních stran, proto zde velkou roli hraje vyjednávání o podobě nájmu podnikatelských prostor.

S podobnými druhy vyjednávání máme rozsáhlé zkušenosti. Využijte našich bohatých zkušeností k tomu, aby nájemní smlouva podnikatelských prostor vypadala podle Vašich představ.

Ať už jste pronajímatel nebytových prostor určených k podnikání, či chcete být jejich nájemcem, u nás jste tu správně. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme!

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Pavla Bachurová, právní praktikant

#najemnismlouva #najemnismlouvapodnikatelskoprostory #nebytoveprostory #vyjednavani #najem #najemnebytovychprostor #prostoryurcenekpodnikani #smlouva

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE