Zhodnoťte svůj pozemek přístupovou cestou a inženýrskými sítěmi

Zřízení práva nutné cesty k pozemku

Zhodnoťte svůj pozemek přístupovou cestou a inženýrskými sítěmi

Jste vlastníkem pozemku, ke kterému nemáte dostatečné spojení s veřejnou cestou? Nechte si k němu zřídit právo nezbytné cesty! Se zřízením práva nezbytné cesty se pak v praxi také často pojí nutnost zřízení inženýrských sítí – tedy zřízení přívodu a odvodu energií, vody a plynu na pozemek. 

Právo nezbytné cesty a služebnost inženýrských sítí pro vlastníky nemovitostí znamená možnost řádného hospodaření a řádného užívání jejich pozemku, mají tedy nezanedbatelný význam pro zhodnocení nemovitosti. 

Ať už se rozhodnete pro zřízení práva nezbytné cesty smluvně, či zřízením věcného břemene, obraťte se na odborníka z naší advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz. 

Naši odborníci mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti a znají veškerá úskalí spojená s touto problematikou, spolehlivě tak ochrání Vaše investice a rádi Vám pomohou k jejich výraznému zhodnocení.  

Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme. 

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

#pravo #pozemek #cesta #inzenyrskesite #elektrina #vodovod #energie #pravnik #pravnikonline #zhodnoceni #nemovitost #investice #vecnebremeno #sluzebnost

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE