×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Zhodnoťte svůj pozemek přístupovou cestou a inženýrskými sítěmi

  Zřízení práva nutné cesty k pozemku

  Zhodnoťte svůj pozemek přístupovou cestou a inženýrskými sítěmi

  Jste vlastníkem pozemku, ke kterému nemáte dostatečné spojení s veřejnou cestou? Nechte si k němu zřídit právo nezbytné cesty! Se zřízením práva nezbytné cesty se pak v praxi také často pojí nutnost zřízení inženýrských sítí – tedy zřízení přívodu a odvodu energií, vody a plynu na pozemek. 

  Právo nezbytné cesty a služebnost inženýrských sítí pro vlastníky nemovitostí znamená možnost řádného hospodaření a řádného užívání jejich pozemku, mají tedy nezanedbatelný význam pro zhodnocení nemovitosti. 

  Ať už se rozhodnete pro zřízení práva nezbytné cesty smluvně, či zřízením věcného břemene, obraťte se na odborníka z naší advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz. 

  Naši odborníci mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti a znají veškerá úskalí spojená s touto problematikou, spolehlivě tak ochrání Vaše investice a rádi Vám pomohou k jejich výraznému zhodnocení.  

  Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme. 

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #pravo #pozemek #cesta #inzenyrskesite #elektrina #vodovod #energie #pravnik #pravnikonline #zhodnoceni #nemovitost #investice #vecnebremeno #sluzebnost