×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Právní kancelář Praha

  Rychle, kvalitně, odkudkoliv online

  Právní kancelář Praha

  Využijte kvalitních právních služeb právní kanceláře Praha

  Řešíte právní problém či nějakou záležitost? Pak potřebujete opravdové odborníky v oboru s praxí právě ve Vaší záležitosti. Obraťte se proto na odborníky z naší právní kanceláře modernipravnik.cz, v týmu našich právníků se každý na určitou oblast specializujeme tak, abychom v ní byli nejlepší. Odborníka potřebujete proto, abyste svůj problém vyřešili rychle, efektivně a s vynaložením minima Vašeho úsilí a za rozumnou cenu. To přesně Vám my nabízíme. Poskytneme Vám právní radu, vypracujeme potřebnou právní dokumentaci anebo Vás zastoupíme v civilním, správním či trestním řízení. S námi jste navíc v obraze po celou dobu řešení případu a navrhneme Vám jen takové řešení, co bychom sami na Vašem místě udělali.

  Neváhejte se na naši právní kancelář Praha obrátit. Současně s právními službami poskytujeme i vedení účetnictví a daňové poradenství. Získáte tak komplexní služby na jednom místě, což ocení zejména podnikatelé. Největší výhodou komplexních služeb právní kanceláře Praha na jednom místě je bezpochyby to, že už se Vám nestane, že jedna ruka neví, co dělá druhá či že právně bezvadné řešení je z daňového pohledu totální nesmysl.

  Hledáte kvalitní právní kancelář v Praze a okolí?

  Kontaktujte nás a my Vám navrhneme řešení na míru za skvělou cenu. Doporučíme Vám jen to, co bychom sami udělali a průběžně Vás budeme o případu informovat. Získáte dokonalý přehled o průběhu Vašeho případu a přesně víte, které kroky budou následovat. 

  Naše právní kancelář Praha Vám poskytne.

  • Konzultaci s advokátem, vše můžete probrat s odborníkem a vybrat si cestu, kterou se dáte ať už s know how od nás či v další spolupráci s námi. Toto je vhodné obzvlášť pro komplikované a zamotané případy. Naši odborníci je rozkličují do jednotlivých oblastí, navrhnou prioritní řešení a jednotlivé kroky včetně cenové nabídky. 
  • Sepsání a kontrolu právních dokumentů, což ocení úplně všichni lidé, neboť ač se to nezdá, základem klidného spaní jsou správně sepsané dokumenty (smlouvy, podání, přiznání apod.), s nimi můžete reklamovat, žádat peníze, vypovídat smlouvy, chtít náhradu škody apod., to samé Vám poví i účetní, katastr, soud, úřady apod., když budete potřebovat cokoliv zařídit. Bez kvalitních právních dokumentů od našich odborníků Vás čeká trnitá cesta s nejasným výsledkem,
  • Zastupování v civilním, správním či trestním řízení. Je zřejmé, že není každý mistrem všech oborů, toto však je naše doména, řízení zvládáme bravurně a nenecháme Vás na právech zkrátit, pomůžeme jak jen to půjde, abyste vyhráli.
  • Sepsání trestního oznámení,
  • Vymáhání pohledávek ,
  • Předžalobní výzvy,
  • Založení s.r.o. a jiných společností, včetně doporučení ideálního modelu dle Vaší činnosti,
  • Všeobecné obchodní podmínky, tyto pomohou každému projektu, hlavně e-shopům a společnostem činící objednávku přes internet, na sociálních sítích či e-mailem,
  • Due Diligence při koupi společnosti, fúze (spojení společností) a akvizice (koupě společnosti nebo projektu), opravdu doporučujeme si koupi dobře prověřit a nekoupit zajíce v pytli, 
  • směnky, 
  • analýzy,
  • investice,
  • kryptoměny,
  • a mnoho dalšího. 

  Naše právní kancelář Praha má individuální přístup ke každému klientovi. Při své práci využíváme moderní technologie a neustále sledujeme novinky v právních oblastech. Dokážeme tak pomoci i s kryptoprojekty či zakomponování kryptoměn do Vašeho podnikání. 

  Pokud řešíte jakýkoli právní problém, neváhejte nás kontaktovat, advokátní kancelář Praha Vám poradí. Prvotní zhodnocení případu je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje, dejte nám hned vědět.  

  Budu se těšit na naši spolupráci!

  Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz  

  #advokatnikancelarPraha #pravnikancelarPraha #pravniradaPraha  #pravnikonzultracePraha #kvalitnipravnikancelar #advokatPraha #pravnikPraha #advokatipraha #pravnicipraha