×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Ušetřete čas i peníze, využijte advokáta online

  Efektivní právní řešení online.

  Ušetřete čas i peníze, využijte advokáta online

  Stejně jako Vy žijeme v 21. století, šetříme Vám čas a peníze, proto dokážeme služby poskytovat online. Za dobu našeho působení v advokacii jsme vypozorovali, že mnoho klientů strávilo zbytečný čas cestováním do advokátní kanceláře, ač se schůzky a řešení problémů dalo vyřešit rychleji a levněji, například online video hovorem nebo po telefonu či e-mailu.

  Kdo je advokát online

  Advokát online je ten samý advokát, ten samý člověk, se kterým byste se setkali na osobní schůzce. Rozdíl spočívá v tom, že nemusíte trávit zbytečný čas dojížděním na schůzky s právníkem, díky tomuto ušetříte čas i peníze za cestování, nemusíte hledat parkování a můžete jít rovnou dělat něco jiného. Další výhodou je zvýšení efektivity práce, protože advokát online získá potřebné informace po telefonu, emailu či jiné zabezpečené komunikační síti. S řešením Vašeho případu může začít rychleji a bez zbytečných průtahů.   

  Jak advokát online funguje

  Spolupráce online se od klasické osobní schůzky prakticky vůbec neliší. Zavoláte nám nebo napíšete email, kde popíšete svůj problém a přiložíte dokumenty, které máte k dispozici. Náš advokát si zaslané dokumenty prostuduje a kontaktuje Vás po telefonu či emailu. Zde Vám navrhne postup řešení Vašeho právního problému a sdělí cenovou nabídku, obvykle v rozmezí od – do. Poté co je dohodnuta spolupráce, začne právník online na Vašem případu pracovat. Advokát online Vás o průběhu řešení případu informuje, díky čemuž získáte přehled. Výstupy, kterými mohou být smlouvy, analýzy atd. Vám právník zašle online. Pokud nastane v průběhu řešení Vašeho případu událost, kterou je třeba řešit osobně, právník online se s Vámi sejde na osobní schůzce.  

  Máte zájem využít služby advokáta online?

  Kontaktujte nás, jsme experti v oboru Vaší záležitostí a rádi Vám pomůžeme a odpovíme na Vaše otázky. Napište nám email modernipravnik@gmail.com  či zavolejte, těšíme se na spolupráci!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz

  #advokatonline #advokatiPrahaonline #AdvokatnikancelarPrahaonline #pravnikPrahaonline #pravnisluzbyonline #pravniporadenstvionline #pravnikonzultaceonline #pravniproblemoline #kvalitniadvokatonline #kvalitnipravnikonline