×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Advokát a nemovitosti

  S námi se nemusíte bát velkých kroků s nemovitostmi.

  Advokát a nemovitosti

  Otázek ohledně nemovitostí je mnoho, problematika je rozsáhlá, složitá a vyžaduje mnoho kroků a obezřetnosti. Prodej, převod či nákup nemovitosti je jedním z největších rozhodnutí v životě a kroků, kterých je třeba učinit, je mnoho.

  Pomůžeme Vám se zpracováním smluvní dokumentace, kontrolou smluv, ale i s předkupním právem nebo podílovým spoluvlastnictvím. S nemovitostmi máme dlouholeté zkušenosti. Podnikatelé s nemovitostmi u nás naleznou důkladný právní servis pod jednou střechou. A stejně tak jsme tu pro Vás, kteří chcete nebo potřebujete poradit a pomoct s každodenními nebo i složitějšími problémy s nemovitostmi.

  Během dosavadní praxe jsme zjistili, že velká část právních služeb se týká právě nemovitostí. Ať už se jedná o převod pozemků, nebo o řešení dvacetiletého sporu o dům zahrnující více vlastníků. Ke všem věcem přistupujeme stejným způsobem a se stejným respektem. Sepíšeme pro vás smluvní dokumentaci, zřídíme nezbytnou cestu nebo uhájíme Váš pozemek před vyvlastněním. S námi neztratíte půdu pod nohama.

  Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Michaela Bílá, právní praktikant

  #nemovitosti #smlouvy #advokat #nemovitost #pravo #prodej #pomoc #koupe #pronajem #sprava #smlouvy #podnikatel