loading

Právní služby pro firmy a podnikatele i společnosti

Nebojte se růst!

Právní služby pro firmy a podnikatele i společnosti

Jste firma, jiná společnost či samotný podnikatel, máte zároveň práce nad hlavu a plno nápadů, které díky málo času není možné realizovat? Pak jste tu správně, poskytujeme právní služby v různých oblastech podnikání.

Nebojíme se nových výzev a nových projektů, žádný projekt či nápad není nemožný. Vše bereme jako výzvu, pomůžeme menším startupům i velkým a prosperujícím společnostem. Naší výhodou je, že vše máte pod jednou střechou. Od vedení účetnictví, přípravy či kontroly právních dokumentů, přes založení s.r.o. či jiné formy společnosti, až po sepsání trestního oznámení, vymáhání pohledávek atd.

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás. Komunikujeme primárně online, takže zároveň ušetříte spoustu času dojížděním na osobní schůzky. Pro každého podnikatele, firmu či společnost jsme tady, vždy se na všem individuálně domluvíme, tak aby Vám naše služby seděly přímo na míru. Při své práci využíváme moderní technologie a postupy a neustále sledujeme novinky v právních oblastech. Těšíme se na spolupráci!

 Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Michaela Bílá, právní praktikant

#pomoc #pravo #individualita #podnikatele #spolecnost #poradenstvi #onlinepravnik #onlinepomoc #pravnipomoc #podnikatel #spolecnost #firma #ochrana #sluzba #podnikani #rozvoj

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE