×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Mezinárodní obchod aneb šíření podnikatelských aktivit přes hranice státu

  Mezinárodní obchod aneb šíření podnikatelských aktivit přes hranice státu

  Mezinárodní obchod aneb šíření podnikatelských aktivit přes hranice státu

  Rozšíření podnikatelských aktivit přes hranice státu je jedním z cílů spousty obchodních společností dnešní doby. Přestože je vstup na zahraniční trh obrovskou příležitostí, expanze na takové trhy představuje jeden z nejkomplexnější kroků, které taková obchodní společnost kdy učiní. 

  Nejzásadnější otázkou při rozhodování se o vstupu na mezinárodní trh je zejména otázka vhodné varianty takového rozšíření podnikatelských aktivit. Vždy je nutné vzít v úvahu finanční náročnost celého projektu, riziko podnikání v cílové destinaci, stejně tak jako potenciál trhu a konkurenceschopnost společnosti v oblasti mezinárodního obchodu. 

  Ať už se rozhodnete pro vstup na zahraniční trh formou tradiční vývozní a dovozní operace, formou nenáročné kapitálové investice či kapitálovým vstupem společnosti na zahraniční trh, vždy je zapotřebí poradit se s odborníky. 

  Obraťte se na naše specialisty na obchodní právo z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz! Se vstupem na zahraniční trhy a mezinárodním obchodem máme bohaté zkušenosti a věříme, že s námi dosáhne expanze Vašich podnikatelských aktivit vytoužených výsledků. 

  Obraťte se na nás již dnes, rádi Vám pomůžeme!  

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #obchod #podnikani #trh #pravo #zahranici #odbornik #spolecnost #mezinarodniobchod #advokat #modernipravnik #pravnik