loading

Právní poradenství v oblasti energetiky

Právní služby v oblasti energetického práva

Právní poradenství v oblasti energetiky

Energetika představuje komplexní odvětví s dynamickým rozvojem. Regulace se neustále mění a není tak jednoduché se v této oblasti správně zorientovat. Od toho jsou tu však naši specialisté na energetické právo, kteří Vám rádi pomohou. 

Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s poskytováním kompletního právního poradenství v oblasti energetiky. Ať už se jedná o získání potřebných povolení, změnu územního plánu, zastoupení v povolovacích procesech, ve správních či soudních řízeních, naši specialisté jsou připraveni Vám poskytnout své odborné právní služby. 

Zajistíme smluvní dokumentaci pro obchodování s energiemi, nastavíme smluvní zajištění Vašich developerských projektů, a vztahů s dodavateli a odběrateli energií. Rozsáhlé zkušenosti našich odborníků se vztahují i na obnovitelné zdroje energie, uvažujete-li nad instalací pozemní fotovoltaiky či stavbou větrné elektrárny, naše právní služby jsou pro Vás tou správnou volbou. 


Obraťte se na odborníky z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz již dnes, rádi Vám pomůžeme. 

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

#energie #energetika #poradenstvi #pravo #regulace #povoleni #dodavatel #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik 

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE