×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Chcete podat žádost o rozvod a máte nezletilé děti?

  Dostali jste se se svým osobním problémem do situace, kterou musíte řešit u soudu? Takové období je obtížné samo o sobě, nechte proto legislativní starosti na nás. Využijte odborné pomoci našich odborníků, kteří Vám poradí a usnadní cestu komplikovanou rodinně-právní problematikou.

   

  Ať už se jedná o úpravu poměrů k nezletilým dětem, změnu výše výživného, vymáhání dlužného výživného, rozvod, nebo například majetkové vypořádání v rámci rozvodového řízení či po něm, pomoc advokáta je nutností, zejména, pokud již protistrana advokáta s advokátem spolupracuje.

  Ať už jste v jakékoliv pozici, soudy předpokládají, že svá práva znáte. Co přesně dělat, říkat, navrhovat a na co si případně dávat pozor Vám přesně popíše náš advokát se specializací. Naše právní zastoupení je k dispozici pro každého. Vše Vám rádi vysvětlíme, proto se na nás neváhejte s důvěrou obrátit.

   

  Naši právníci mají mnoho zkušeností se zastupováním v rodinně-právní oblasti u všech článků soustavy českých soudů, můžete tedy naše služby využít u soudu okresního nebo obvodního, krajského, vrchního, Nejvyššího i Ústavního. Rádi Vás také zastoupíme při podání stížnosti k Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku, kde jeden z našich advokátů aktivně působil.

  Před samotným zastoupením také nabízíme možnost naší online právní konzultace, pro kterou předem analyzujeme podklady, abychom Vám mohli navrhnout nejvhodnější postup k Vaší plné spokojenosti. Následně Vám navrhneme pro lepší představu navrhneme rozpočet výkonů. Nic není závazné, a proto bude jen na Vás, zdali budete chtít našich služeb využít.

   

  V rámci jakéhokoliv řízení je každá chyba drahá. Nepodceňte proto svou připravenost a kontaktujte nás již dnes.