×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  Pracujeme lépe a rychleji než konkurence

  Naši klienti jsou pravidelně informováni o vedení případu

  Jsme odborníci, žádní teoretici

  Máme více jak 9 let praktických zkušeností v advokacii

  Vyzkoušejte s námi jeden případ a už nebudete chtít jiné advokáty

  Všechny služby vymýšlíme tak, aby pro vás měly ekonomický smysl a přinesly nejvíc právě Vám

  Garance spokojenosti s našimi službami

  loading

  Kryptoměny a NFT

  Zajímá Vás svět kryptoměn?

  V naší advokátní kanceláři jsme specialisté a držíme krok s nejnovějšími trendy, mezi ně pak nepochybně patří i softwary, investice, kryptoměny či NFT.

  Při své práci používáme moderní a zabezpečené technologie. Neustále sledujeme dění okolo sebe tak, aby Vám neunikly žádné novinky z Vašeho právního odvětví. Oblast kryptoměn nám není cizí, pomůžeme Vám řešit složité transakce či poskytování finančních služeb, rozumíme Bitcoinu, Cardanu, Ethereum a dalším.

  Nejste si jistí, jak je to s právní regulací? Nevíte, jak je to zdaněním kryptoměn? Neváhejte a spojte se s našimi specialisty, vývoj právní úpravy pečlivě sledujeme a jsme schopni poskytnout Vám komplexní právní rady i v této oblasti.

  Připravíme Vám právní analýzu, zastoupíme Vás před nejen regulatorními orgány, a pomůžeme Vám také s vymáháním Vašich pohledávek. Poradíme Vám i s duševním vlastnictvím k Vašim NFT, Vašim autorským právům a provedeme Vás problematikou licencí.

  Jako odborníci ve svém oboru pak věříme, že se zařadíte mezi naše spokojené klienty, kteří se pro naše právní služby rádi vracejí. Využijte také naší konzultace se specialistou, na které Vaší situaci do detailů společně proberete, a odnesete si z ní ten nejlepší způsob řešení Vašeho problému.

  Ať už jsou to regulatorní aspekty Vašeho podnikání, příprava smluvní dokumentace či interní předpisy, na nás se můžete spolehnout. Jsme schopni reagovat v krátkém čase, pobavit se s Vámi o variantách řešení a naše výstupy mohou být českém, anglickém i německém jazyce.

  Využijte služeb našich advokátů, účetních či daňových poradců, s námi ve se ve světě kryptoměn neztratíte!