SOUDNÍ SPORY A VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

SOUDNÍ SPORY A VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

Soudíte se nebo to máte v plánu?

Pokud se dostanete do situace, že musíte před soud, využijte pomoc odborníka, našeho advokáta, který Vám poradí a pomůže se zorientovat v komplikovaném právním řádu, kde každá chyba je drahá. 

Žaluje Vás někdo či někoho chcete žalovat např. proto, že Vám dluží peníze, máte sousedské spory, řešíte rozvod a majetkové vypořádání u rozvodu, či řešíte jakýkoli jiný obchodní nebo občanský spor? Pak je advokát nutností, zvlášť pokud již protistrana advokáta má anebo se to začne zamotávat.

Ať už jste spotřebitel nebo podnikatel, soudy předpokládají, že svá práva znáte, a proto po Vás budou chtít mnohé věci, např. abyste tvrdili a dokazovali. Co přesně dělat, co říkat, navrhovat a co naopak neříkat Vám přesně popíše náš odborník advokát se specializací. Naše právní zastoupení je opravdu pro každého a rádi Vám vše vysvětlíme, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Naši právníci mají mnoho zkušeností se zastupováním na všech článcích soustavy českých soudů, můžete tedy naše služby využít u Okresního nebo Obvodního, Krajského, Vrchního, Nejvyššího i Ústavního soudu. Rádi Vás také zastoupíme při podání stížnosti k Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku, kde náš advokát působil.

Chcete si ještě před zastoupením o celé věci popovídat? Žádný problém, využijte naší konzultace, předem analyzujeme podklady a navrhneme nejvhodnější postup k Vaší plné spokojenosti! Navrhneme také rozpočet řešení a je pak zcela svobodně na Vás, zda se pro naše zastoupení rozhodnete. 

Jsme schopni Vás též zastoupit v exekučním nebo insolvenčním řízení, ať už jako dlužníka či jako věřitele. Vyznáme se také v rozhodčím řízení a v řízení o neplatnost rozhodčího nálezu.

Pojďme se pobavit o řešení Vašeho problému ještě teď!