×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  SOUDNÍ SPORY A VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

  SOUDNÍ SPORY A VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

  Soudíte se nebo to máte v plánu?

  Dostali jste se se svým problémem do situace, kdy musíte před soud? Pak je na čase využít pomoc odborníka, který Vám poradí a pomůže Vám zorientovat se v komplikovaném právním řádu.

  Žaluje Vás někdo či naopak chcete Vy někoho žalovat? Ať už se jedná o nesplacený dluh, sousedské spory, rozvod, majetkové vypořádání u rozvodu, nebo jakýkoli jiný obchodní či občanský spor, pomoc advokáta je nutností, zejména pokud již protistrana advokáta má.

  Ať už jste spotřebitel nebo podnikatel, soudy předpokládají, že svá práva znáte. Budou po Vás mnohé vyžadovat, zvláště abyste tvrdili a dokazovali. Co přesně dělat, co říkat, navrhovat a co naopak neříkat Vám přesně popíše náš odborník advokát se specializací. Naše právní zastoupení je pro každého, rádi Vám vše vysvětlíme, proto se neváhejte na nás s důvěrou obrátit.

  Naši právníci mají mnoho zkušeností se zastupováním na všech článcích soustavy českých soudů, můžete tedy naše služby využít u soudu Okresního nebo Obvodního, Krajského, Vrchního, Nejvyššího i Ústavního. Rádi Vás také zastoupíme při podání stížnosti k Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku, kde náš advokát působil.

  Před samotným zastoupením také nabízíme možnost naší právní konzultace, pro kterou předem analyzujeme podklady, abychom Vám mohli navrhnout nejvhodnější postup k Vaší plné spokojenosti! Navrhneme Vám rozpočet řešení a je pak zcela na Vaší svobodné vůli, zda se pro naše zastoupení rozhodnete.

  Jsme schopni Vás zastoupit i v exekučním nebo insolvenčním řízení, ať už jako dlužníka či jako věřitele. Vyznáme se také v rozhodčím řízení či v řízení o neplatnost rozhodčího nálezu.

  V jakémkoliv řízení se ocitnete, každá chyba je drahá. Nepodceňte svou připravenost. Kontaktujte nás již dnes.