×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  MEZINÁRODNÍ PRÁVO

  MEZINÁRODNÍ PRÁVO

  Mezinárodní právo má svá úskalí, víme jak na ně!

  Plánujete uzavřít smlouvu se zahraničním partnerem? Dostali jste se do sporu s osobou z jiného státu? Spojte se s našimi odborníky na mezinárodní právo. Věříme, že služeb našich profesionálů nebude litovat.

  Ať už podepisujete smlouvy s cizinci nebo zahraničními společnostmi, předmět smlouvy se nachází za hranicemi nebo se jedná o jinou situaci, kde hraje roli zahraniční prvek, můžeme Vám významně pomoci!

  Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti se sepisem mezinárodních obchodních smluv, zastupováním ve sporech s protistranou z jiného státu, řešení nesplacených dluhů či s rozhodčími řízeními a mnohem dalších služeb. Jsme odborníky ve svém oboru, a jsme připraveni poskytnout Vám naše kvalitní právní služby.

  Nejste si jisti, zda se jedná o problematiku mezinárodního práva? Nevíte, co je nebo jaké je rozhodné právo? Dostali jste se do sporu s Bookingem či PayPalem a nevíte, jak dále postupovat? I s těmito problémy jsme schopni Vám pomoci. Neváhejte, a kontaktujte naše specialisty co nejdříve. Dokážeme Vám pomoci.

  Potřebujete poradit se sepisem smlouvy či jiného dokumentu v cizím jazyce? Naši specialisté poskytují své služby v jak českém, tak anglickém i německém jazyce. Nabízíme také vyhotovení smluv ve dvoujazyčných verzích.

  Vyznáme se také v různých praktikách nadnárodních společností, a dokážeme i Vám navrhnout řešení na míru.

  Zařaďte se k našim spokojeným klientům již dnes. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s řešením Vašeho problému.