MEZINÁRODNÍ PRÁVO

MEZINÁRODNÍ PRÁVO

Mezinárodní právo má svá úskalí, víme jak na ně!

Plánujete uzavřít smlouvu se zahraničním partnerem? Dostali jste se do sporu s osobou z jiného státu? Spojte se s našimi odborníky na mezinárodní právo. Věříme, že služeb našich profesionálů nebude litovat.

Ať už podepisujete smlouvy s cizinci nebo zahraničními společnostmi, předmět smlouvy se nachází za hranicemi nebo se jedná o jinou situaci, kde hraje roli zahraniční prvek, můžeme Vám významně pomoci!

Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti se sepisem mezinárodních obchodních smluv, zastupováním ve sporech s protistranou z jiného státu, řešení nesplacených dluhů či s rozhodčími řízeními a mnohem dalších služeb. Jsme odborníky ve svém oboru, a jsme připraveni poskytnout Vám naše kvalitní právní služby.

Nejste si jisti, zda se jedná o problematiku mezinárodního práva? Nevíte, co je nebo jaké je rozhodné právo? Dostali jste se do sporu s Bookingem či PayPalem a nevíte, jak dále postupovat? I s těmito problémy jsme schopni Vám pomoci. Neváhejte, a kontaktujte naše specialisty co nejdříve. Dokážeme Vám pomoci.

Potřebujete poradit se sepisem smlouvy či jiného dokumentu v cizím jazyce? Naši specialisté poskytují své služby v jak českém, tak anglickém i německém jazyce. Nabízíme také vyhotovení smluv ve dvoujazyčných verzích.

Vyznáme se také v různých praktikách nadnárodních společností, a dokážeme i Vám navrhnout řešení na míru.

Zařaďte se k našim spokojeným klientům již dnes. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s řešením Vašeho problému.

Sepisujeme smlouvy a jiné dokumenty v různých jazycích, vyznáme se také v různých praktikách nadnárodních společností a navrhneme ideální řešení Vám na míru.

Náš advokát mezinárodního práva Vám může pomoci například s:

  • sepis mezinárodních obchodních smluv, 
  • zastupování ve sporech s protistranou z jiného státu, 
  • nesplacené dluhy, 
  • rozhodčí řízení 
  • a mnohé další.

Pojďme se pobavit o řešení Vašeho problému ještě teď!

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE