×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  Pracujeme lépe a rychleji než konkurence

  Naši klienti jsou pravidelně informováni o vedení případu

  Jsme odborníci, žádní teoretici

  Máme více jak 9 let praktických zkušeností v advokacii

  Vyzkoušejte s námi jeden případ a už nebudete chtít jiné advokáty

  Všechny služby vymýšlíme tak, aby pro vás měly ekonomický smysl a přinesly nejvíc právě Vám

  Garance spokojenosti s našimi službami

  loading

  ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVA

  ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVA

  Proč je potřeba mít advokátní úschovu?

  Advokátní úschova představuje jistotu, že majetek připadne kupujícímu a finanční prostředky budou vyplaceny protistraně za předem daných podmínek. Avšak nikdy tak, že by jedna strana měla obojí.

  Nejčastěji bývá úschova realizována při koupi nemovitosti, kdy jsou finanční prostředky nejprve převedeny na advokátní účet. Po splnění předem dohodnutých podmínek jsou vyplaceny prodávajícímu. Touto podmínkou bývá nejčastěji zápis v katastru nemovitostí, jímž se převádí vlastnické právo.

  Obdobně to funguje s převedením obchodního podílu. Kupující má jistotu, že jeho peníze prodávající obdrží až po přepsání nemovitosti nebo podílu. Naproti tomu prodávající ví, že peníze jsou již složeny na advokátním účtu. A jakmile dojde k přepisu nemovitosti či obchodního podílu, budou mu vyplaceny.

  Advokátní úschova tak zkráceně slouží smluvním stranám ke zvýšení důvěry v to, že vzájemně splní, na čem se dohodly. Peníze jsou složeny na zvláštním účtu, který je zřízen na jméno advokáta, přičemž se vždy na tomto účtu nachází finanční prostředky pouze jednoho klienta. Není tak důvod k obavám, že by mohlo dojít ke smísení majetku více klientů či klienta a advokáta.

  Nezapomeňte, že pouze advokátní či notářská úschova dává jistotu, že s penězi bude zacházeno podle smlouvy o úschově.

  Obraťte se na nás, jsme pojištěni, máme ochranu bank a České advokátní komory, nemusíte mít tak obavu, že o své finanční prostředky přijdete.

  Mějte jistotu při převodu velkých finančních částek a využijte naši advokátní úschovu. Vaše peníze jsou s námi v naprostém bezpečí.

  Chcete se dozvědět více či váháte, zda je pro Vás advokátní úschova správnou volbou? Kontaktujte nás, vše Vám rádi vysvětlíme.

  Nenaleťte podrazům, využijte naši advokátní úschovu!