×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Jaké jsou rozdíly mezi advokátní a realitní úschovou?

  Rozdíly mezi advokátní a realitní úschovou

  Jaké jsou rozdíly mezi advokátní a realitní úschovou?

  Advokátní úschova a realitní úschova jsou služby, které se obecně využívají k uchování důvěrných dokumentů a finančních prostředků. Obě služby jsou užitečné pro zajištění bezpečnosti a ochrany důvěrných informací, v praxi se však vyplatí upřednostnit advokátní úschovu před úschovou realitní.

  Jedním z hlavních důvodů, proč využít advokátní úschovu, je její vyšší úroveň ochrany a soukromí. Advokátní kanceláře jsou povinny dodržovat přísné zákony a etické normy týkající se ochrany důvěrnosti a soukromí klientů, neboť jsou vystaveni kárné odpovědnosti, které realitní makléři či realitní kanceláře nepodléhají. Navíc advokátní úschova může trvat po dobu určenou klientem, což zaručuje, že Vaše důvěrné informace budou v bezpečí po dobu, kterou potřebujete.

  Další výhodou advokátní úschovy je flexibilita v délce jejího trvání. Advokátní úschova může trvat podstatně déle než úschova realitní, což je užitečné v případech, kdy je potřeba uchovat důvěrné dokumenty či finanční prostředky po delší dobu, například při dlouhodobých právních případech.

  Využijte služeb naší advokátní úschovy, kontaktujte nás již dnes!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #uschova #pravnisluzby #advokatniuschova #realitniuschova #bezpecnost #flexibilita #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik