loading

Zvažte uzavření dohody o vině a trestu!

Zvažte uzavření dohody o vině a trestu!

Zvažte uzavření dohody o vině a trestu!

Je proti Vám vedeno trestní stíhání? Zvažte uzavření dohody o vině a trestu! 

Dohoda o vině a trestu je dohoda uzavřená mezi obviněným a státním zástupcem, jejíž hlavní výhodou je zejména rychlost a efektivita při řešení trestněprávního sporu. Uzavření takové dohody pak pro obviněného často představuje citelně mírnější trest a není tak údivem, že se tento institut v posledních letech využívá čím dál tím častěji.  

Iniciativu k uzavření takové dohody má však pouze státní zástupce a obviněný se svého nároku na její uzavření nemůže dovolávat. Podmínkou pro sjednávání dohody je také povinnost zastoupení advokátem, proto je důležité se za účelem uzavření dohody o vině a trestu obrátit prvně na odborníka. 

Obraťte se na naše specialisty na trestní právo z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz! Pomůžeme Vám podat podnět státnímu zástupci, který povede k jeho iniciativě uzavřít dohodu o vině a trestu. V průběhu vyjednávání Vás spolehlivě zastoupíme a zajistíme, aby dohoda měla všechny podstatné náležitosti, a aby podmínky pro její uzavření byly pro Vás co nejpřívětivější. 

Obraťte se na nás již dnes, rádi Vám pomůžeme!  

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

#dohoda #vina #trest #pravo #obvineny #odbornik #statnizastupce #pravnikonline #advokat #modernipravnik #pravnik 

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE