×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Byli jste podvedeni na internetu? Jednejte ihned!

  Byli jste podvedeni na internetu? Jednejte ihned!

  Byli jste podvedeni na internetu? Jednejte ihned!

  Jako odborníci v oblasti trestního práva se stále častěji setkáváme s nešťastným trendem dnešní doby – podvody na internetu. Pachatelé se ve svých technikách neustále zdokonalují, ne vždy je tak jednoduché na první pohled internetový podvod rozpoznat. 

  Nejčastějšími podvody, se kterými se v rámci naší odborné praxe setkáváme, jsou zejména podvodné telefonáty údajných bankéřů či policistů, podvody na online bazarech, podvodné platební brány a podvodné půjčky a investice.

   

  Podvodníci často využívají neznalosti či nepozornosti lidí, jejich finanční tísně či unáhlenosti. Ke svým podvodům využívají manipulativní komunikaci a další sofistikované metody tak, že není jednoduché takový podvod zpočátku vůbec postřehnout.

  Stali jste se obětí internetového podvodu? Obraťte se na nás. Víme jak v takovýchto případech postupovat a ujistíme se, že Vaše práva budou náležitě ochráněna. Důležité je však kontaktovat nás co nejdříve, podvodníci mají v těchto případech Vaše citlivé a osobní údaje, přístupová hesla a kódy a je tak nezbytné jednat ihned, aby nedocházelo k dalšímu porušování Vašich práv. 

  Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

  #podvod #internet #trestnipravo #pravo #podvodnik #manipulace #technika  #metoda #advokat #modernipravnik #pravnik #investice #platba