×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

  Kdy se jako OSVČ pustit do vedení účetnictví a kdy se vyplatí daňová evidence?

  Nevíte si rady s vedením účetnictví?

  Pokud podnikáte, jistě víte, že vedení účetnictví nebo daňová evidence představuje jednu z Vašich povinností. Jestli je pro Vás vedení účetnictví noční můrou, jste na správné adrese. Svěřte tuto povinnost našemu týmu, složenému z advokátů, účetních a daňových poradců, a využijte získaný čas lépe, třeba na rozvoj Vašeho podnikání.

  S námi máte jistotu, že jste v dobrých rukou. Jsme profesionálové ve svém oboru, a s vedením účetnictví a daňovou evidencí máme dlouholeté zkušenosti. Zpracovali jsme nespočet daňových přiznání, mezd, kontrolních hlášení k DPH a mnoho dalšího. Rozumíme i kryptoměnám, smart kontraktům či NFT.

  Nejste si jisti, zda se pustit do vedení účetnictví, či zda se Vám vyplatí daňová evidence? Nevíte zda si můžete mezi těmito dvěma vybrat, případně která z variant je pro Vás výhodnější? Obraťte se na nás, vše s Vámi důkladně probereme, vysvětlíme Vám všechna pro a proti obou přístupů, a to s ohledem na Vaší konkrétní situaci. Naši odborníci Vám také rádi pomohou vše nastavit, a to jak po účetní, daňové i po právní stránce.

  Rozdíly mezi vedením účetnictví a daňovou evidencí spočívají především ve způsobu zjištění základu daně, což pro Vás a Vaše podnikání může mít ve výsledku značný dopad. Raději se tak poraďte s našimi profesionály tak, ať Vás konečná čísla nepříjemně nezaskočí.

  Naše služby zahrnují komplexní řešení pro Vaše podnikání. S námi máte jistotu, že ať už se Vaše záležitost bude týkat účetní, daňové či právní oblasti, bude vždy kvalitně vyřešena.

  Dopřejte si profesionální péči ve všech oblastech Vašeho byznysu a připojte se mezi naše spokojené klienty. Kontaktujte nás již dnes, budeme se těšit na naši vzájemnou spolupráci.