Daňové poradenství

Jak na daně či jak vyplnit daňové přiznání? Náš daňový poradce vám pomůže!

Kdy se jako OSVČ pustit do vedení účetnictví a kdy se naopak vyplatí daňová evidence?

Daňová problematika je celkem komplikovaná záležitost, proto dává smysl obrátit se s ní na odborníka. My si toto uvědomujeme, proto jsme spojili síly a rozšířili náš tým o profesionální daňové poradce, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší řešení vašeho problému. Spojením právních služeb a služeb daňového poradenství vám jsme schopni poskytnout komplexní službu v oblasti daní, díky které už nebudete muset řešit nic dalšího – vše najdete pod jednou střechou. Promýšlíme všechny souvislosti a na řešení vašeho problému vždy pracujeme společně, abyste byli chránění ze všech stran.

Daňoví poradci tvořící součást našeho týmu jsou ve svém oboru odborníci, díky čemuž vám můžeme nabídnout služby daňového poradenství jak pro fyzické osoby, tak pro společnosti i nadnárodní korporace a holdingové struktury. Veškerý stres z komunikace s finanční správou a šibeničních deadlinů můžete nechat na nás a věnovat se raději partnerovi/partnerce, rodině, byznysu, koníčkům či jiné příjemnější činnosti.

foto4-640x480

Jste-li plátce DPH a potřebujete poradit ohledně přiznání k DPH, pak jste tu správně

Zajistíme vám veškerý daňový servis zahrnující širokou škálu služeb od všech druhů daňových přiznání (DPH, daň z příjmu fyzické osoby, daň z příjmu právnické osoby a další), přes daňovou podporu podnikání (koupě, fúze, akvizice, jiné převzetí podniku, dotace, transakce, due diligence, účetní závěrka, daňová evidence), až po zastupování před úřady finanční správy a přípravu podkladů pro finanční kontrolu, a mnoho dalšího.

Osobně za nikým nemusíte nikam jezdit, běžná pracovní komunikace probíhá prostřednictvím e-mailu, telefonicky či jinak podle domluvy a vašich preferencí. Samozřejmě vás také rádi uvidíme osobně, pokud je vám tento způsob komunikace příjemnější.

 

Náš tým daňových poradců tvoří lidé, kteří

  • rozumí vašim potřebám a vždy vám vyjdou maximálně vstříc,
  • mluví stejnou řečí jako vy nebo my, ne v nesrozumitelných poučkách, paragrafech nebo číslech,
  • ví, jak jednat s úřady, a
  • k řešení vašeho problému vždy přistupují jednotlivě s uvážením všech vašich konkrétních požadavků, přání a okolností.

Chcete-li využít našich služeb v oblasti daňového poradenství, rádi se s vámi seznámíme a se vším vám pomůžeme. Uvědomujeme si, že existuje mnoho příjemnějších činností než zabřednout do hromady čísel a úředních formulářů. Od toho tu jsme my – stačí jen vyplnit nezávazný poptávkový formulář nebo nás kontaktovat e-mailem či telefonicky. Těšíme se na spolupráci!