×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Obchodní a soudní spory

  Nebojte se sporů, pomůžeme vám

  Obchodní a soudní spory

  Soudní řízení je nejznámějším procesem, v němž se řeší právní spor. Často jej lidé používají jako nástroj výhružek, ale s nami se jej nemusíte vůbec bát, jsme odborníci s mnoha lety zkušeností a známe všemožné kličky. Nátlak, výhružky policií apod. si tedy nemusíte nechat líbit. Obvykle se jej účastní jednotlivec nebo skupina, která podniká právní kroky tím, že podá žalobu (nebo soudní spor) proti jedné nebo více stranám u soudu a druhá strana se brání.

  Prostřednictvím soudního řízení se řeší celá řada sporů, které se týkají veřejného i soukromého práva. Soudní spory se často dělí na dvě různá řízení. Jedná se o trestní řízení a občanskoprávní řízení.

  Obchodní spory

  Obchodní spory vznikají při obchodních vztazích, např. při uzavírání obchodních smluv a především z jejich porušení. V těchto sporech jde často o velké peníze, proto si nechte od nás poradit a nenechte se nachytat či neudělejte zbytečnou chybu, která vás může stát spoustu peněz. Obchodní spory se řeší většinou v civilním řízení, ovšem může nastat i situace, kdy spor získá trestní rozměr a může být zahájeno samotné trestní řízení, tam naší pomoc taktéž oceníte.

  Pokud možno řešíme spory mimosoudní cestou a jsme perfektní vyjednavači. Pokud mimosoudní cesta nefunguje nezastaví nás to, jsme odborníci na řešení sporů před soudem a známe vše, co je potřeba udělat abyste bylo řešení co nejvíce k Vaší spokojenosti. Je opravdu nerozumné vydávat se do soudního řízení sami bez záštity advokáta, nese to totiž sebou spoustu starostí a rizik, vyhněte se tedy zbytečným nepříjemnostem. My vám poradíme od začátku do konce, nabídneme vám možnosti řešení, pomůžeme vám se sepsáním smlouvy, dokumentace a vše, co se může týkat oblasti obchodního práva.

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Michaela Bílá, právní praktikant

  #obchod #soud #spor #pomoc #peníze #smlouva #řešení #podnikatel