×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  TRESTNÍ PRÁVO

  Dostali jste se do problémů se zákonem nebo jste se stali obětí trestného činu?

  Zastoupíme Vás ve všech fázích trestního i přestupkového řízení. Jak v podání vysvětlení na policii, tak v řízení před soudem i správními orgány.

  Díky naším bohatým zkušenostem máte jistotu, že dohlédneme na dodržení všech Vašich práv. Sestavíme nejvhodnější strategii, doporučíme případné znalecké posudky a navrhneme nejlepší postup s ohledem na důkazy. Vždy budeme chránit Vaše zájmy.

  V průběhu celého trestního řízení jsme našim klientům k dispozici, ať už se jedná o podání trestního oznámení, podání vysvětlení, zastupování před soudy všech stupňů, sjednání dohody o vině a trestu, narovnání, podání opravných prostředků a mnoho dalšího. V rámci trestního řízení tak naši specialisté na trestní právo poskytují komplexní služby, díky jejichž kvalitě se řadí mezi špičky ve svém oboru.

  Naším cílem je, aby pro Vás trestní řízení dopadlo co nejlépe. Pomáháme také obětem trestných činů při sepsání trestního oznámení a s vymáháním způsobené škody.

  Pro nás jste vždy na prvním místě, vždy Vám upřímně řekněme, na čem jste a celý případ se budeme snažit řešit co nejrychleji a nejefektivněji ve Váš prospěch.

  Pokud s Vámi trestní řízení již probíhá, je nejvyšší čas se nechat zastoupit.

  V případě, že pro Vás trestní řízení skončilo pravomocným rozhodnutím, prostudujeme Váš spis a pokud to bude vhodné, můžeme podat zvláštní (mimořádné) opravné prostředky (dovolání, návrh na obnovu řízení či návrh ministrovi k podání stížnosti pro porušení zákona), díky čemuž může dojít ke změně původního rozhodnutí.

  Poskytneme Vám jednorázovou konzultaci nebo Vás zastoupíme v celém případu, obrátit se na nás můžete i z čistě preventivních důvodů. Nenechte nic náhodě, ať už půjde o daňové, majetkové, násilné nebo jiné trestné činy, nechte se zastoupit advokátem.

  Kontaktujte nás, vždy budeme hájit Vaše práva a chránit Vaše zájmy