×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading
  FAQ. Nejčastěji se setkáváme s následujícími dotazy:

  otázka: 

  Kdo se mi bude věnovat?

  odpověď: Tým našich zkušených odborníků. Právním záležitostem především advokáti a jejich tým, účetním záležitostem účetní a daňovým záležitostem daňový poradce, přičemž všichni spolupracují navzájem na řešení.

   otázka: 

  Bude mě stát právní služba moc peněz?

  odpověď: Náklady na naše služby spojené s řešením Vašeho problému se snažíme držet na co nejnižší úrovni. Také se snažíme nalézt co nejefektivnější řešení problému a Váš případ vyřešit co nejdříve, nejefektivnější a nejjednodušší cestou. V případě sporů se také snažíme, aby Vám protistrana uhradila náklady a peníze, které Vám náleží, abyste ideálně si mohli svoje peníze užít zcela. Soudy však vycházejí z 25 let staré vyhlášky a proto se stává, že lidé nedostanou vždy zpět 100% vynaložených nákladů.

   otázka: 

  Je komunikace po internetu opravdu bezpečná?

  odpověď: Programy, které používáme, využívají moderní způsoby šifrování a jsou prvotřídně zabezpečeny, obsah naší komunikace zůstane jen mezi námi a nemusíte mít strach nám cokoliv říci, naši komunikaci zásadně nenahráváme. Navíc jsme vázáni tou nejvyšší mírou mlčenlivosti ze zákona, není třeba tedy s námi uzavírat další dohody o mlčenlivosti. Pokud půjde o extra vysoce citlivé informace, můžete nám je předat osobně na schůzce. Pokud dospějeme k názoru, že je vhodné realizovat osobní schůzku, upozorníme Vás předem, kdy v drtivé většině případů tato i u vysoce citlivých informací není potřeba. 

   otázka: 

  Soudy budou trvat roky, vyplatí se to?

  odpověď: Soudní cesta je vždy možným řešením, existují však i jiné a rychlejší cesty, například vyjednávání, proto se na začátku snažíme postupovat prvně mimosoudně. Mimosoudní řešení se nám totiž mnohokrát vyplatilo více než soudy, neboť jsme zkušení vyjednavači a absolvovali jsme již stovky jednání. Pokud bude třeba vést soudní řízení, nebudeme Vás nutit do předem prohraného sporu a občas se stává, že lidem ani nedoporučujeme se soudit. Věříme, že naším úkolem je především vyřešit Váš problém. 

  Z praxe. V minulosti jsme řešili případ, kdy se dva sousedé soudili o studnu. Hodnota studny činila cca 100 000 Kč. Předtím, než se na nás obrátil klient, byl zastupován právníkem z jiné kanceláře. Celkové náklady na soudní řízení trvající 10 let ho přišly na více jak 1 mil. Kč a spor pořád nebyl u konce. Zoufalý klient změnil advokátní kancelář a obrátil se na nás. My jsme celý spor vyřešili mimosoudně za daleko nižší částku. Klint nevěřil svým očím, naše řešení bylo rychlé, levné a efektivní. 

   otázka: 

  Pracujete ve většině případů online, co když budu potřebovat právníka osobně? (výslechy, zastupování u soudů atd).

  odpověď: V tomto případě se s Vámi sejdeme a budeme Vás zastupovat osobně. Online pracujeme především proto, abychom Vám ušetřili Váš čas a peníze, které lze použít lépe. 

  Chcete začít spolupráci nebo se nezávazně zeptat?