×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Obchodní právo je naší specializací

  Máte rozjetou firmu nebo teprve začínáte podnikat? Pak určitě dobře víte, že mít k ruce zkušeného advokáta specializovaného na Váš obor se rozhodně vyplatí. Spolupracujte s námi a můžete se soustředit pouze na rozvoj Vašeho podnikání, schůzky, plánování, realizace a veškeré právní záležitosti necháte na nás.

  Advokacií se zabýváme od roku 2014, přičemž se od začátku specializujeme právě na oblast obchodního práva. Máme zkušenost s celou škálou právních dokumentů, známe jejich logiku, jak by správně měly vypadat a naopak kde jsou mezery, podchytíme aby Vám neutíkaly peníze a mnohé další tak, abyste mohli v klidu dělat to, co sami umíte nejlépe – Váš business.

  Na rozdíl od jiných advokátních kanceláří nesedíme u dubového spolu se zaprášenými knihami. Jsme zvídaví lidé, každý den se učíme, tvrdě makáme a věnujeme se moderním technologiím, sledujeme technologické trendy a máme přehled o aktuální judikatuře, zákonech, praxi, finančnictví i o tom, co se chystá. Bez problémů tak dokážeme vyřešit složité transakce, rozumíme financování a poradíme i s obchodním modelem, umíme pracovat i s kryptoměnami (Bitcoin, Cardano, Ethereum tad) či NFT. Za dobu naší praxe jsme pro naše klienty zkontrolovali (Due Diligence) a založili mnoho společností, sepsali celou řadu obchodních podmínek, umožnili zafinancovat ohromné množství nemovitostí, vyjednali skvělé kontrakty se spokojeností na obou stranách a uchránili jsme klienty od možných obrovských ztrát. Ve vyjednávání jsme uspěli tam, kde jiní selhali a i druhá strana stolu s námi dále chce jednat, což klienti oceňují. Jsme profesionálové a jednička v oboru obchodního práva, vždy řadili zájmy klienta na první místo.

  Zařadili jsme se tak mezi advokátní špičku specializující se na obchodní právo a vše s ním související. Užívejte si nejvyšší kvality našich služeb i Vy!

  NEMOVITOSTI

  SMLOUVY

  PRACOVNÍ PRÁVO

  PRACOVNÍ PRÁVO

  SOUDNÍ SPORY A VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

  ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVA

  Kryptoměny a NFT

  TIP: V rámci podnikání je pro Vás výhodné využít jeden z našich balíčků, které naleznete v sekci ceník. V ojedinělých případech jsme schopni sestavit balíček právních služeb přímo na míru. Kontaktuje nás, rádi Vám pomůžeme s rozvojem podnikání a řešením problémů.