PRACOVNÍ PRÁVO

Pracovní vztahy bývají komplikované, my však známe řešení!

Jste zaměstnavatelem či zaměstnancem a nevíte si rady s Vašimi právy a povinnostmi? Od toho jsme tu my, připraveni Vám poskytnout naše znalosti, zkušenosti a cenné odborné rady.

Ať už řešíte problémového zaměstnance, který Vám působí škodu a nepracuje tak jak má, nejste si jisti, jak správně takového zaměstnance propustit nebo naopak jak správně nějakého nového zaměstnance najmout, obraťte se na nás.

Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti pracovního práva a naši specialisté s letitými zkušenostmi vědí, jak právě Vám pomoci.

Neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám ošetřit home office, stravenkové paušály či školení Vašich zaměstnanců. Dokážeme Vám pomoci s přepracováním Vaší pracovněprávní dokumentace, ale také když potřebujete řešit pracovní úraz, nemoc z povolání nebo v případech, kdy Vás zažaluje Váš bývalý zaměstnanec.

Známe řešení Vašich problémů, rádi Vám poradíme a zastoupíme Vás tak, abyste se mohli nerušeně věnovat Vašemu podnikání.

Jste zaměstnanec a dostali jste vytýkací dopis, výpověď anebo Vám výpověď hrozí? Žádá po Vás zaměstnavatel náhradu škody, chová se k Vám špatně (bossing) nebo jste utrpěli pracovní úraz či nemoc z povolání? Chcete skončit pracovní poměr, ale nevíte jak? Žaluje Vás Váš zaměstnavatel a nevíte si rady? Svěřte se do rukou našich specialistů, i s těmito problémy Vám dokážeme pomoci.

Obraťte se na nás již dnes. S pracovním právem máme bohaté zkušenosti, rádi a kvalitně Vám poradíme a navrhneme Vám to nejlepší řešení Vaší situace.
    Připravili jsme si pro Vás dárek

    Návod na vymáhání pohledávek

    Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

    Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE