×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  Pracujeme lépe a rychleji než konkurence

  Naši klienti jsou pravidelně informováni o vedení případu

  Jsme odborníci, žádní teoretici

  Máme více jak 9 let praktických zkušeností v advokacii

  Vyzkoušejte s námi jeden případ a už nebudete chtít jiné advokáty

  Všechny služby vymýšlíme tak, aby pro vás měly ekonomický smysl a přinesly nejvíc právě Vám

  Garance spokojenosti s našimi službami

  loading

  PRACOVNÍ PRÁVO

  Pracovní vztahy bývají komplikované, my však známe řešení!

  Jste zaměstnavatelem či zaměstnancem a nevíte si rady s Vašimi právy a povinnostmi? Od toho jsme tu my, připraveni Vám poskytnout naše znalosti, zkušenosti a cenné odborné rady.

  Ať už řešíte problémového zaměstnance, který Vám působí škodu a nepracuje tak jak má, nejste si jisti, jak správně takového zaměstnance propustit nebo naopak jak správně nějakého nového zaměstnance najmout, obraťte se na nás.

  Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti pracovního práva a naši specialisté s letitými zkušenostmi vědí, jak právě Vám pomoci.

  Neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám ošetřit home office, stravenkové paušály či školení Vašich zaměstnanců. Dokážeme Vám pomoci s přepracováním Vaší pracovněprávní dokumentace, ale také když potřebujete řešit pracovní úraz, nemoc z povolání nebo v případech, kdy Vás zažaluje Váš bývalý zaměstnanec.

  Známe řešení Vašich problémů, rádi Vám poradíme a zastoupíme Vás tak, abyste se mohli nerušeně věnovat Vašemu podnikání.

  Jste zaměstnanec a dostali jste vytýkací dopis, výpověď anebo Vám výpověď hrozí? Žádá po Vás zaměstnavatel náhradu škody, chová se k Vám špatně (bossing) nebo jste utrpěli pracovní úraz či nemoc z povolání? Chcete skončit pracovní poměr, ale nevíte jak? Žaluje Vás Váš zaměstnavatel a nevíte si rady? Svěřte se do rukou našich specialistů, i s těmito problémy Vám dokážeme pomoci.

  Obraťte se na nás již dnes. S pracovním právem máme bohaté zkušenosti, rádi a kvalitně Vám poradíme a navrhneme Vám to nejlepší řešení Vaší situace.