×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  SMLOUVY

  Nechte si zpracovat smlouvy od odborníků

  Kvalitně postavěná smlouva je doslova alfa a omega všeho. Smlouvy odrážejí, na čem jste se s druhou stranou domluvili, co se bude dělat, do kdy, kdo komu bude platit, kolik bude platit, do kdy a další.

  Mnoho lidí Však dělá zásadní chybu. Domluví se s jiným jen ústně, ale písemně si to nepotvrdí. Smlouva sice obvykle také vznikne, ale je velice obtížné ji vynutit, protože každá strana říká, že obsahuje něco jiného. Mezi lidmi také panuje mylné přesvědčení, že je v pořádku si stáhnout vzorovou smlouvu z internetu. Není. Smlouvy z internetu jsou zastaralé a přinesou mnohem více škody než užitku. Takové smlouvy nemyslí na specifika dané situace, a v případě nastalého problému pak lidé hořce litují.

  Neudělejte stejnou chybu, nechte si zpracovat kvalitní smlouvy na míru od našich odborníků!

  Ať už se jedná o smlouvu kupní, darovací či nájemní, o revizi stávající smluvní dokumentace nebo zhotovení kompletní smluvní dokumentace projektů, obraťte se na nás.

  Bez problémů Vám pomůžeme i se složitější dokumentací, rozumíme také kryptoměnám, smart kontraktům či NFT. Jsme specialisté ve svém oboru.

  Samozřejmostí jsou i všeobecné obchodní podmínky (VOP), které lze navíc za určitých podmínek jednostranně měnit a lze do nich včlenit i GDPR.

  Potřebujete smlouvu v jiném jazyce? Není problém. Naši specialisté na smluvní právo poskytují své služby v českém, anglickém i německém jazyce.

  Chápejte smlouvy jako určitou formu investice, a to s ohledem na cenu zamýšleného účelu, důležitost a náklady, které pak budete muset vynaložit, pokud smlouvu na začátku podceníte.

  Za dobu naší praxe jsme nasbírali spoustu spokojených klientů, kteří se pro naše služby rádi vracejí. Zařaďte se mezi ně. Nechte si i Vy vypracovat smlouvy té nejvyšší kvality.