loading

Vedení účetnictví

Nechte to na nás!

Zmáhají vás účetní výkazy, účetní odpisy či účtování mezd?

Nechte to na nás!

Kdy se jako OSVČ pustit do vedení účetnictví a kdy se naopak vyplatí daňová evidence?

Mnoho klientů se na nás obrací s žádostí o poskytnutí rady ohledně účetnictví, ať už se má tato rada týkat účetního řešení souvisejícího s námi již poskytnutými právními službami, nebo jde o zcela nový nezávislý problém. Vedení účetnictví je komplexní problematika, ve které není jednoduché se vyznat, pokud tedy zrovna nepatříte mezi nadšence, kteří si studiem účetních pravidel krátí dlouhé zimní či letní večery. ModerniPravnik.cz vnikl proto, abychom vám šetřili čas, peníze a energii – proto náš tým vedle advokátů a právníků tvoří také zkušení účetní a daňoví poradci.

Poradíme vám, zda vést podvojné účetnictví či zda vám stačí daňová evidence

Díky propojení právních a účetních služeb vám můžeme zajistit ten nejlepší možný servis zahrnující kompletní vedení účetnictví, fakturace, platební styk, vymáhání pohledávek, start a následnou právní a účetní podporu podnikání a další související služby. Promýšlíme všechny souvislosti a na řešení vašeho problému vždy pracujeme společně, abyste byli chránění ze všech stran.

Zmáhají vás účetní výkazy, účetní odpisy či účtování mezd? Naši zkušení účetní vám pomohou s účetnictvím i daňovou evidencí.

Náš tým účetních poradců a finančních a mzdových účetních se skládá z odborníků působících ve svém oboru již mnoho let. Odborníků, kteří

 • vědí, jak jednat s úřady,
 • mluví jasně, srozumitelně a lidskou řečí,
 • jsou z praxe velmi dobře obeznámeni s tím, co vy jako klienti skutečně potřebujete, a
 • vždy k vám a řešení vašeho problému přistupují s ohledem na váš konkrétní případ.

Osobně za nikým nemusíte nikam jezdit, běžná pracovní komunikace probíhá prostřednictvím e-mailu, telefonicky či jinak podle domluvy a vašich preferencí. Samozřejmě vás také rádi uvidíme osobně, pokud je vám tento způsob komunikace příjemnější.

Auditor a nečekaný audit ani kontrola vašeho mzdového účetnictví vás s námi už nepřekvapí

Zajistíme vám veškerý účetní servis týkající se jak fyzických (OSVČ), tak právnických osob zahrnující širokou škálu služeb od zpracování účetních dokumentů společností, inventarizace majetku či komunikace s úřady, přes vedení mzdové agendy, zpracování mezd či tvorbu elektronických výplatnic, až po účetní prověrku společností před jejich koupí (due diligence) či před auditem a přípravu podkladů pro auditora. A mnoho dalších služeb.

Tolik k představení služby vedení účetnictví. Pokud vás něco z toho zaujalo a chtěli byste se s námi (naší prací) blíže seznámit, tak stačí udělat jediné – vyplnit nezávazný poptávkový formulář nebo nás kontaktovat e-mailem či telefonicky. Těšíme se na spolupráci!

Chcete začít spolupráci nebo se nezávazně zeptat?
  Google recenze

  Recenze našich klientů:

  Věří nám:

  Připravili jsme si pro Vás dárek

  Návod na vymáhání pohledávek

  Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

   
  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE