loading
Zajistíme vám spravedlnost trestní řízení.

Advokát trestní právo

Trestní právo je jednou z nejdůležitějších oblastí práva, díky tomu je potřeba se v něm perfektně orientovat a postupovat správně. Stal/a jste se obětí trestného činu a nevíte, jaká máte práva a kde hledat pomoc? Byli jste pozvání na podání vysvětlení, na výslech, přišel Vám trestní příkaz, obvinili Vás či čelíte obžalobě a potřebujete právní pomoc a perfektní obhajobu v trestním řízení? Doporučujeme Vám vyhledat našeho specialistu na trestní právo – zkušeného advokáta z týmu naší advokátní kanceláře.

Náš tým má v tomto oboru dlouholetou praxi a mnoho zkušeností, proto se Vám nemůže stát, že s námi šlápnete vedle. Chcete se vyhnout vězení? Naši profesionálové pro Vás udělají maximum. Kontaktujte nás rovnou, rádi Vám se vším pomůžeme! Ochráníme Vás a provedeme Vás každou fází trestního řízení před příslušnými orgány, či následně před soudem. Poradíme Vám nejlepší postup dle našich rozsáhlých zkušeností, známe všechny triky mazaného obhájce a zajistíme Vám spravedlnosti, navíc veškerou komunikaci s námi zvládnete online nebo po telefonu.

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Michaela Bílá, právní praktikant

#advokat #trest #pravo #trestnycin #pomoc #obhajoba #specialista

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE