×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  Právní služby v oblasti nemovitostí

  Poradíme Vám s nemovitostmi komplexně a s nadhledem.

  Právní služby v oblasti nemovitostí

  Kupujete či prodáváte nemovitosti a chcete mít jistotu, že nepřijdete o své peníze? Řešíte pronájem bytu či domu a chcete, aby Vás nájemce nepoškodil? Jste na správné adrese, náš tým právníků a advokátů Vám připraví smlouvy přímo na míru. Pomůžeme Vám ošetřit rizika, která jsou s oblastí realit spojená.

  Náš právník na nemovitosti připraví smlouvy individuálně pro Vás

  Častou chybou našich klientů je, že využívají volně stažitelné smlouvy z internetu. Poté, co vyjde najevo jejich neaktuálnost a případné chyby v nich, obrátí se na nás a chtějí hasit rozsáhlý požár. Těmto situacím se však dalo snadno předejít. Zvláště pokud se jedná o nemovitosti, které jsou pro mnohé z nás největší investicí v životě. Klient se vystavuje riziku, že přijde o veškeré vložené peníze, což si většinou ani neuvědomuje.

  Nepodstupujte zbytečná rizika a nechte si připravit smlouvy od našeho právníka na nemovitosti. Navíc Vám pomůžeme ochránit Vaše peníze pomocí advokátní úschovy. Budete tak mít jistotu, že protistrana dostane své peníze až poté, co splní smluvní závazky.   

     

  Máte jakékoli otázky? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme. 

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz 

  #nemovitosti #právnínanemovitosti #realitníprávník #realitníporadenství #kupnísmlouva #prodejnismlouva #najemnismlouva #advokatPraha #adovkátníkancelář #smlouvy