loading

Ušetřete čas i peníze, využijte právníka online

Právník online je tu pro Vás rychle, kvalitně a odkudkoliv

Ušetřete čas i peníze, využijte právníka online

Za dobu našeho působení v advokacii jsme vypozorovali, že mnoho klientů strávilo zbytečný čas cestováním do advokátní kanceláře, ač se schůzky a řešení problémů dalo vyřešit rychleji a levněji, například online video hovorem nebo po telefonu či e-mailu.

Kdo je právník online

Právník online je ten samý právník, se kterým byste se setkali na osobní schůzce. Rozdíl spočívá v tom, že nemusíte trávit zbytečný čas dojížděním na schůzky s právníkem, díky tomuto ušetříte čas i peníze za cestování. Další výhodou je zvýšení efektivity práce, protože právník online získá potřebné informace po telefonu, e-mailu či jiné zabezpečené komunikační síti. S řešením Vašeho případu může začít rychleji a bez zbytečných průtahů.    

Jak právník online funguje

Spolupráce online se od klasické osobní schůzky příliš neliší. Zavoláte nám nebo nepíšete e-mail, kde popíšete svůj problém a přiložíte dokumenty, které máte k dispozici. Náš právník si zaslané dokumenty prostuduje a kontaktuje Vás po telefonu či e-mailu. Zde Vám navrhne postup řešení Vašeho právního problému a sdělí cenovou nabídku v rozmezí od – do.

Poté co je dohodnuta spolupráce, začne právník online na Vašem případu pracovat. Právník online Vás o průběhu řešení případu informuje, díky čemuž získáte přehled. Výstupy, kterými mohou být smlouvy, analýzy atd. Vám právník zašle online. Pokud nastane v průběhu řešení Vašeho případu událost, kterou je třeba řešit osobně, právník online se s Vámi sejde na osobní schůzce.  

Máte zájem využít služby právníka online?

Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme a případně odpovíme na Vaše otázky. Napište nám e-mail na modernipravnik@gmail.com

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz

#pravnikonline #advokatiPrahaonline #AdvokatnikancelarPrahaonline #pravnikPrahaonline #pravnisluzbyonline #pravniporadenstvionline #pravnikonzultaceonline #pravniproblemoline #kvalitniadvokatonline #kvalitnipravnikonline

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE