Pro členství klikněte ZDE

Máme pro Vás DÁREK!

Pro členství prosím vyplňte následující údaje:

  loading
  Kvalitní a komplexní služby právníka v Praze

  Právník Praha

  Využijte kvalitních právních služeb od právníka v Praze

  Řešíte právní problém či nějakou záležitost? Pak potřebujete opravdové odborníky v oboru s praxí právě ve Vaší záležitosti. Obraťte se proto na odborníky z naší advokátní kanceláře modernipravnik.cz, v týmu našich právníků se každý na určitou oblast specializujeme tak, abychom v ní byli nejlepší. Odborníka potřebujete proto, abyste svůj problém vyřešili rychle, efektivně a s vynaložením minima Vašeho úsilí a za rozumnou cenu. To přesně Vám my nabízíme. Poskytneme Vám právní radu, vypracujeme potřebnou právní dokumentaci anebo Vás zastoupíme v civilním, správním či trestním řízení. S námi jste navíc v obraze po celou dobu řešení případu a navrhneme Vám jen takové řešení, co bychom sami na Vašem místě udělali.

  Neváhejte se na naše právníky Praha obrátit. Současně s právními službami poskytujeme i vedení účetnictví a daňové poradenství. Získáte tak komplexní služby na jednom místě, což ocení zejména podnikatelé.

  Hledáte kvalitního právníka v Praze a okolí?

  Kontaktujte nás a my Vám navrhneme řešení na míru za skvělou cenu. Doporučíme Vám jen to, co bychom sami udělali a průběžně Vás budeme o případu informovat. Získáte dokonalý přehled o průběhu Vašeho případu a přesně víte, které kroky budou následovat. Víme také, jak komplikované, časově náročné a zdlouhavé je dojíždět do kanceláří advokátů a ještě ta nemožnost parkování, proto se můžeme v reálném čase spojit prostředky dálkové komunikace a hned Vaši záležitost řešit. Právník a Praha to je modernipravnik.cz.

  Naši právníci v Praze Vám poskytnou:

  • Konzultaci s advokátem, vše můžete probrat s odborníkem a vybrat si cestu, kterou se dáte ať už s know how od nás či v další spolupráci s námi. Toto je vhodné obzvlášť pro komplikované a zamotané případy. Naši odborníci je rozkličují do jednotlivých oblastí, navrhnou prioritní řešení a jednotlivé kroky včetně cenové nabídky. 
  • Sepsání a kontrolu právních dokumentů, což ocení úplně všichni lidé, neboť ač se to nezdá, základem klidného spaní jsou správně sepsané dokumenty (smlouvy, podání, přiznání apod.), s nimi můžete reklamovat, žádat peníze, vypovídat smlouvy, chtít náhradu škody apod., to samé Vám poví i účetní, katastr, soud, úřady apod., když budete potřebovat cokoliv zařídit. Bez kvalitních právních dokumentů od našich odborníků Vás čeká trnitá cesta s nejasným výsledkem,
  • Zastupování v civilním, správním či trestním řízení. Je zřejmé, že není každý mistrem všech oborů, toto však je naše doména, řízení zvládáme bravurně a nenecháme Vás na právech zkrátit, pomůžeme jak jen to půjde, abyste vyhráli.
  • Sepsání trestního oznámení,
  • Vymáhání pohledávek ,
  • Předžalobní výzvy,
  • Založení s.r.o. a jiných společností, včetně doporučení ideálního modelu dle Vaší činnosti,
  • Všeobecné obchodní podmínky, tyto pomohou každému projektu, hlavně e-shopům a společnostem činící objednávku přes internet, na sociálních sítích či e-mailem,
  • Due Diligence při koupi společnosti, fúze (spojení společností) a akvizice (koupě společnosti nebo projektu), opravdu doporučujeme si koupi dobře prověřit a nekoupit zajíce v pytli, 
  • a mnoho dalšího.
  •  

  Naši právníci Praha mají individuální přístup ke každému klientovi. Při své práci využívají moderní technologie a neustále sledují novinky v právních oblastech. Dokáží tak pomoci i s kryptoprojekty či zakomponování kryptoměn do Vašeho podnikání. 

  Pokud řešíte jakýkoli právní problém, neváhejte nás kontaktovat, naši právníci v Praze Vám poradí. Prvotní zhodnocení případu je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje, dejte nám hned vědět.  

  Budu se těšit na naši spolupráci!

  Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz

  #pravo #advokatPraha #pravnikancelarPraha #pravnikPraha #pravnisluzby #pravniporadenstvi #pravnikonzultace #pravniproblem #kvalitniadvokat #kvalitnipravnik #kvalitnipravnikpraha #advokatiPraha #pravniknadoporuceni #pravnipomocpraha #pravnipomoc