×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading
  Revize smlouvy

  Kontrola smlouvy

  Často za námi klienti chodí s prosbou, zda bychom jim zkontrolovali smlouvu, kterou hodlají uzavřít. Ještě častěji nás však kontaktují klienti, kteří uzavřeli smlouvu, aniž by si ji nechali zkontrolovat advokátem, a nyní je toto rozhodnutí dohnalo.

  Necvičené laické oko málokdy dokáže rozpoznat všechny nástrahy, které z jednotlivých ustanovení smlouvy, natož z jejich celku, plynou. Stačí jedna malá chybička a rázem se zavážete k něčemu, co pro Vás není ani trochu výhodné, a pak už je zpětně těžké hasit vzniklý požár.

  My advokáti jsme naopak k tomuto cvičení léty studia a následnými roky a roky praxe. V naší advokátní kanceláři se tvorbou a revizí smluv zabýváme dlouhodobě a věřte nám, že doopravdy poznáme, když před nás někdo položí smlouvu staženou z internetu, smlouvu sepsanou „na koleni“ nebo smlouvu psanou advokátem.

  Obecně doporučujeme nechat si u advokáta – když už ne přímo zhotovit, pak alespoň zkontrolovat – každou smlouvu. Pokud bychom ale měli poukázat na jeden typ, byly by to bez debat smlouvy týkající se nemovitostí. V těchto smlouvách jde o mnoho peněz, takže případná chyba by Vás mohla stát statisíce korun a o nemovitost byste mohli přijít. S advokátem máte jistotu, že se Vám to nestane.

  Jsme experti na tvorbu i revizi smluv. Ať už potřebujete pomoct s jakoukoli smlouvou, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme!

  Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Pavla Bachurová, právní praktikant

  #smlouva #kontrolasmlouvy #revizesmlouvy #smlouvazinternetu #expertnasmlouvy #advokatnasmlouvy