loading

Obchodní právo online

Online, rychle a snadno.

Obchodní právo online

Podnikáte? Nebo o tom teprve přemýšlíte? Řešíte spoustu otázek a je toho až moc? Svěřte svoje starosti do rukou odborníků na obchodní právo, sami podnikáme a dobře víme, co denně řešíte. Pomůžeme Vám s jakoukoli smluvní dokumentaci, např. kupní smlouvy, smlouvy o dílo, obchodní podmínky, nebo se založením společnosti, vedení účetnictví či mnoho dalšího.

Umíme dobře nastavit smlouvy, ale také řešíme problémy se zákazníky, dodavateli nebo s úřady. S tímto a s mnohým dalším Vám pomůžeme. Nemusíte se ničeho obávat, komunikujeme rychle a bez zbytečných průtahů. Díky online komunikaci ušetříte spoustu času na dojíždění, který můžete věnovat Vašemu dalšímu rozvoji.

Navíc k tomu u nás naleznete komplexní poradenství i k dalším oblastem, které jsou s obchodním právem spojeny, např. vedení účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit, ke každému přistupujeme individuálně a hledáme to nejlepší řešení. Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci!

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Michaela Bilá, právní praktikant

#pomoc #pravo #individualita #podnikatel #spolecnost #poradenstvi #onlinepravnik #onlinepomoc #pravnipomoc  #spolecnost #firma #ochrana #sluzba #obchodnipravoonline #pravoonline

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE