×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ

  Odhláška zaměstnance u OSSZ – pozor, čekají nás změny!

  Kdy se jako OSVČ pustit do vedení účetnictví a kdy se naopak vyplatí daňová evidence?

  Postaráme se o Vaše zpracování mezd!

  Přerůstá Vám Vaše mzdová agenda přes hlavu? Obraťte se na náš tým specialistů s bohatými zkušenostmi.

  Nechte výpočty mezd všech Vašich zaměstnanců v našich rukách. Zařídíme veškerou mzdovou agendu, kterou je nutné dle legislativního rámce zpracovat, přihlásíme zaměstnance k patřičným úřadům, spočítáme mzdy, odvody, dovolené, vystavíme mzdové listy a mnohé další.

  Svěřte se do rukou našich profesionálů, skládajících se z advokátů, účetních a daňových poradců. Postaráme se o Vaše mzdové povinnosti řádně a včas.

  Vyhnete se tak problémům s nedodržením Vašich povinností či promeškáním lhůt. S těmi jsou v praxi spojené zejména sankce ze strany správy sociálního zabezpečení či ze strany inspekce práce. Výše takových pokut, představující sankce ze strany státních orgánů, jsou pak značně nepříjemné.

  Se vším Vám rádi pomůžeme tak, abyste se vyhnuli případným problémům ze strany státních orgánů i ze strany Vašich zaměstnanců. Ve mzdách a mzdové agendě se vyznáme jak z účetního a daňového hlediska, tak z toho právního. Rádi se staneme Vaší pravou rukou.

  Dostali jste se již do problémů souvisejících se mzdovým účetnictvím? I s tímto Vám můžeme pomoci. Neváhejte se na nás obrátit. Naše dlouholeté zkušenosti a spousta spokojených klientů mluví za naše činy.

  Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme.