loading

Podnikání zahraničních společností v České republice

Podnikání zahraničních společností v České republice

Podnikání zahraničních společností v České republice

Zásadně platí, že zahraniční subjekty mohou na území České republiky podnikat stejně tak jako subjekty české, pokud zákony nestanoví něco jiného. 

Aby však taková zahraniční osoba mohla v České republice začít podnikat, musí splňovat celou řadu podmínek – vedle podmínek pro podnikání stanovené právním řádem musí splňovat také podmínky z oblasti cizineckého práva. Tyto podmínky se pak také liší v závislosti na mnoha kritériích. 

Pokud jste zahraniční osobou a chystáte se začít podnikat v České republice, neváhejte a obraťte se na naše odborníky z advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz! S podnikáním na našem území Vám rádi pomůžeme, celým procesem Vás spolehlivě provedeme a ujistíme se, že pro Vaše podnikání budou splněny všechny podmínky dané právními předpisy. 

Naši odborníci mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti a znají veškerá úskalí spojená s touto problematikou.  Kontaktujte nás již dnes, rádi Vám pomůžeme. 

Autor: Mgr. Petr Uklein, vedoucí advokát advokátní kanceláře ModerniPravnik.cz a Barbora Janáčková, právní praktikant

#pravo #podnikani #podnikatel #spolecnost #pravnik #pravnikonline #advokat #podminky #modernipravnik #zahranici #subjekt

Připravili jsme si pro Vás dárek

Návod na vymáhání pohledávek

Jako bonus Vám budeme pravidelně zasílat právní novinky

 
Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE