×

  Od odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

  Děkujeme, že souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů a veškeré další informace naleznete ZDE.

  loading

  NEMOVITOSTI

  Prodáváte, kupujete či chcete pronajmout nemovitost?

  Ať už je to byt, pozemek nebo podnikatelské prostory, vždy Vám rádi a kvalitně poradíme tak, aby vše dopadlo, jak má. Mnoho lidí zastává mylný názor, že pro převod či pronájem nemovitosti stačí zkopírovat vzor smlouvy z internetu. Tento přístup se však může ošklivě vymstít. Smlouvy z internetu nebývají aktuální, neobsahují vše, co potřebujete, ve výsledku nadělají víc škody než užitku, a způsobí mnoho obtížně řešitelných problémů. To však zjistíte až později, neboť banky, soudy či katastrální úřad nemají pro chyby pochopení.

  Sestavíme Vám kvalitní smlouvu pro koupi, prodej či pronájem nemovitosti, a zastoupíme Vás při řešení jakékoli další záležitosti s nemovitostí spojené. Poskytneme Vám také advokátní úschovu, díky čemuž budete mít jistotu, že o své peníze nepřijdete.

  Před uzavřením smlouvy ověřujeme všechny potřebné náležitosti, abyste měli jistotu, že si někdo z minulosti nebude Vaši koupenou nemovitost nárokovat.

  Problematika týkající se nemovitostí je velice rozsáhlá, poskytneme Vám však komplexní právní služby, a to ať už se jedná o kupní, nájemní či zástavní smlouvy, zřízení věcných břemen, splácení úvěrů či refinancování hypotéky. Vyřešíme za Vás spory s problematickým nájemníkem či podnájemníkem, spory o hranice pozemků nebo spory sousedské. Nedílnou součástí našich služeb je také zastupování Společenství vlastníků jednotek.

  Provedeme Vás stavebním řízením, případně soudním řízením týkajícího se Vaší nemovitosti, a rádi Vás v těchto případech také zastoupíme.

  Nemovitosti bývají pro mnohé jejich největší investicí v životě, což je skutečnost, kterou si náležitě uvědomujeme. V oblasti nemovitostí máme dlouholeté zkušenosti a jsme odborníky ve svém oboru. Jsme pro Vás jednoznačně tou správnou volbou.

  Nepodceňte svou smluvní dokumentaci či spory týkající se Vaší nemovitosti, které z počátku mohou působit neškodně. Obraťte se na nás!